Rüya Tabirleri

Rüyada Kum Görmek Ne Anlama Gelir?

Değerli medyasistan.com okuyucuları, hadislerde buyrulduğu üzere gördüğünüz rüyalar, tabir edilmedikçe bir karara bağlanmayacağı bildirilmiştir. Ayrıca rüyalarınızın tabirlerini öğrenirken tabirinizin olumlu olanını öğrenmeniz ve anlatmanızın daha uygun olacağı yine hadislerde bildirilmiştir. Rüyada kum görmek ne anlama gelir?

Rüyada Kum Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada görülen kum, maldır. Çok kum görmek, din ve dünyaca meşguliyettir.

Bir kimse rüyasında elini kum içinde görse, dünya işlerinden bir şeye karışmasına işarettir. Kumun çok olması tabirde azaba işarettir.

Bir kimse rüyada kumu toplayıp biriktirdiğini yahut üzerine aldığını görse, o adam malı biriktirir ve hayra sarf eder.

Kendisini kum içinde yürüyor görse, o adam malı biriktirir ve hayra sarf eder. Kendisini kum içinde yürüyor görse, kumun azlığı ve çokluğu nispetince din ve dünya meşgalelerinden bir şey ile uğraşır. Bazen de kum içinde yürümek aldatmaya, ekin v.s. biçmeye işarettir.

Kum, ölüm ve hayata, zenginlik ve tembelliğe, bazen de kum içinde yürümek üzüntü, keder, düşmanlık ve zulme işarettir.

Kadının kum içinde yürümesinde hayır yoktur. Bu rüya onun uzun boylu kocasız kalmasına işarettir. Erkeğin kum içinde güçlükle yürümesinin tabiri de böyledir.

Kırmızı kum, işsiz kimse için güzel bir mevki, beyaz kum, müneccimler için rızıktır. Sarı kum, bazen hastanın tövbesine ve isyandan dönmesine işarettir. Bazen de sarı kumu yüklenmek hastalığa işarettir.

İlgili Bir Yazı.
Rüyada Kulak Görmek Ne Anlama Gelir?

Cevap yok

Yorum ekle