Rüya Tabirleri

Rüyada Salatalık Görmek Ne Anlama Gelir?

Değerli medyasistan.com okuyucuları, Bu yazımızda  Rüyada salatalık görmek ne anlama gelir? Konusunu paylaşacağız.

Rüyada Salatalık Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada görülen salatalık, üzüntü ve kederdir. Bundan dolayı salatalık yediğini gören kimse kendisine ağırlık getiren bir işe çalışır.

Salatalık, mevsiminde rızıktır. Mevsimsiz ise hastalıktır. İnsanın rüyada sabit olarak gördüğü salatalık, mahzun bir çocuktur.

Hanımı hamile olan bir kimse rüyada salatalık yediğini görse, bir kız çocuğu olur.

Rüyada salatalığın bıçakla kesilmesi hasta için iyidir. Salata, ikram edene de edilene de iyidir, hayırdır.

Rüyada görülen salatalık, adi ve devamsız bir rızıktır. Rüyada sahibinin satın alıp evine götürdüğü salatalık, hanımının hamile olduğuna işarettir. Salatalık ve karpuz kolay elde edilen bir rızka işarettir.

Rüyada salatalık tarlası görmk, birbirini takiben meydana gelecek rızık ve faydalara işarettir. Bazen de nesli temiz bir kadına işarettir. Rüyada bir salatalık tarlasına sahip olan veya oraya hükmeden kimse, mal sahibi, düşmanı olun yanında zelil ve perişan olur. Eğer fakirse zengin; bekarsa, evlenir; talebe ise, çeşitli ilim tahsili yapar. Günahkarsa, tövbe eder ve yaptığı tövbesinin meyvesini de hayır olarak görür.

Salatalık ve kavun gibi şeyleri ağaç üzerinde görse, dinde bidate, zulme, cimriliğe veya bunların pahalılaşmasına ve üzerinde gördüğü ağacın meyvesinin noksanlığına işarettir.

İlgili Bir Yazı.
Rüyada Sakal Görmek Ne Anlama Gelir?

Cevap yok

Yorum ekle