Rüya Tabirleri

Rüyada Bacak Görmek Ne Anlama Gelir?

Değerli medyasistan.com okuyucuları, hadislerde buyurulduğu üzere gördüğünüz rüyalar, tabir edilmedikçe bir karara bağlanmayacağı bildirilmiştir. Ayrıca rüyalarınızın tabirlerini öğrenirken tabirinizin olumlu olanını öğrenmeniz ve anlatmanızın daha uygun olacağı yine hadislerde bildirilmiştir. Rüyada bacak görmek ne anlama gelir?

Rüyada Bacak Görmek

Rüyada Bacak Görmek Ne Anlama Gelir?

Bir kimse rüyada bir kadının bacağını görse ve sonra da onu tanısa, o kimse gördüğü kadınla veya başka bir kadınla evlenir.

Rüyada bacağının açıldığını gören kadın, bulunduğu durumdan daha iyi bir duruma, ve elinde bulunan şeyden daha hayırlısına kavuşur.

Rüyada bacaklarının çok kıllı olduklarını gören kimse, çokça borçlanır. Ve ölümü de hapiste olur.

Rüyada bacağının eğri olduğunu görmek, rüya sahibinin zina etmesine işaret eder.

Rüyada bacağında noksanlık gören şahsın güvendiği malında meydana gelecek noksanlığa işaret eder. Bazen de bu noksanlık o şahsın ömründe olur.

Rüyada tek ayağı üzerinde yürüdüğünü gören kimsenin, malının yarısı gider. İki bacağının da kırıldığını gören kimsenin bütün malı gider. Bazen de bu rüya, o kimsenin öleceğine işaret eder.

Bir şahsın rüyada bacaklarının güzel ve etli olduğunu görmesi, o şahsın hediye olarak birisine göndereceği veya bir başkasının kendisine göndereceği şeyin iyiliğine işaret eder.

Kadın rüyada bacakları üzerinde sık ve kalın kıllar görmesi, onun perişan olacağına, kocası veya mülkü hakkında, kendisine yapılacak hileye işaret eder. Bazen de bu rüya sırların açığa çıkmasına ve kötü düşüncelerden sonra hidayete kavuşmasına işaret eder.

Rüyada bacakların açılması, rüya sahibinin namazını terk etmesine ve aziz iken zelil olmaya işaret eder.

İlgili bir yazı.
Rüyada Ay Görmek Ne Anlama Gelir?

Yorum ekle