Rüya Tabirleri

Rüyada Bostan Görmek Ne Anlama Gelir?

Değerli medyasistan.com okuyucuları, hadislerde buyrulduğu üzere gördüğünüz rüyalar, tabir edilmedikçe bir karara bağlanmayacağı bildirilmiştir. Ayrıca rüyalarınızın tabirlerini öğrenirken tabirinizin olumlu olanını öğrenmeniz ve anlatmanızın daha uygun olacağı yine hadislerde bildirilmiştir. Rüyada bostan görmek ne anlama gelir?

Rüyada Bostan Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada görülen bostan, rüya sahibinin nişanlanmasına veya evlenmesine, ve arzularının gerçekleşmesine işarettir.

Eğer rüya sahibi evli ise, o zaman hayırlı bir evlada sahip olacağına işarettir. Rüyasında bostan suladığını gören kimsenin mevki ve rütbesinin yükseleceğine, mali durumunun düzeleceğine işarettir.

Bostanını kurumuş görse, o kimse rüyayı görenin hanımına hainlik eder. Yaprakları dökülmüş ve sararmış bir bostana girdiğini gören kimseye üzüntü ve keder isabet eder.

Meyve ve hasılat zamanı bostana girmek, hayır ve rızka ve çokça salih amel işlemeye, eş ve evlatlara işaret eder.

Bostana girdiği zaman hasılatın son zamanları ve yaprak dökümü zamanı ise durumunun ifşa edilmesine, borca, hanımını boşamaya, evlatlarının kaybolmasına işaret eder.

Bostana giren ölü ise, o kimse cennettedir. Eğer bostana giren sağ salim birisi ise, o kimsenin nefsine zulmetmesine ve dininde itimat edilir birisi olmadığına işaret eder. Eğer bostanda hükmü icra edilen birisi ise veya bostana sahipse, izzet ve otorite sahibi olur. Eğer bunlardan hiç biri olmazsa nefsine zulmeden müsrif birisi olur.

Bazen bostan, eş, çocuk, mala, iyi geçime, üzüntü ve kederlerin gitmesine işaret eder.

İlgili Bir Yazı.
Rüyada Bit Görmek Ne Anlama Gelir?

Yorum ekle