Rüya Tabirleri

Rüyada Boyun Vurmak, Vurulmak Ne Anlama Gelir?

Değerli medyasistan.com okuyucuları, hadislerde buyrulduğu üzere gördüğünüz rüyalar, tabir edilmedikçe bir karara bağlanmayacağı bildirilmiştir. Ayrıca rüyalarınızın tabirlerini öğrenirken tabirinizin olumlu olanını öğrenmeniz ve anlatmanızın daha uygun olacağı yine hadislerde bildirilmiştir. Rüyada boyun vurmak, vurulmak ne anlama gelir?

Rüyada Boyun Vurmak, Vurulmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada boyun vurulmak, namazı terk etmeye veya dinden çıkmaya işaret eder.

Rüyada boynunun vurulduğunu ve başının vücudundan ayrıldığını gören kimse, düşünceli ise düşüncesi gider, borçlu ise, borcunu öder. Bazen de rüya sahibine erişecek büyük bir mala işaret eder.

Bir kimse rüyada bir devlet başkanı veya bir valinin boynunu vurduğunu görse Allah Teala o kimseyi bütün üzüntü ve kederlerinden kurtarır ve her işinde ona yardımcı olur.

Bir kimse rüyada, devlet başkanının idaresi altında bulunan kimselerin idam edildiğini görse, o başkan suçlu kimseleri affeder veya onları idam eder.

Rüyada hakimin hükmüyle veya yol kestiğinden ya da savaşta bulunduğundan yahut başka bir sebepten dolayı boynunun vurulduğunu gören kimsenin, varsa anne ve babası veya çocukları ölür. Eğer bu rüyayı korkulu bulunan veya idamına karar verilen bir kimse görse, o kimsenin bu durumlardan kurtulmasına işaret eder. Eğer bu rüyayı sarraf ve sermayeye sahip olan kimseler görürlerse, mallarının gitmesine işaret eder. Bu rüya, misafirler hakkında onların yolculuktan dönmelerine, düşmanlıkta bulunanlar hakkında da düşmanına galip gelmeye işaret eder.

Bir kimse rüyada, devlet başkanının idaresi altında bulunanların bellerinden vurduğunu görse, devlet başkanının onlardan intikamını almasına işaret eder.

Rüyada kendisinin vurulup iki parça edildiğini ve her bir parçası diğer bir yere götürüldüğünü gören kimse, iki kadınla evlenir. Fakat onları iyi bir şekilde geçindiremez ve onlardan ayrılmayı da iyi görmez. Bazı tabirciler de bu rüyayı görenle malının arası ayırt edilir, dediler.

İlgili Bir Yazı.
Rüyada Boya Görmek Ne Anlama Gelir?

Yorum ekle