Rüya Tabirleri

Rüyada Burun Görmek Ne Anlama Gelir?

Değerli medyasistan.com okuyucuları, hadislerde buyrulduğu üzere gördüğünüz rüyalar, tabir edilmedikçe bir karara bağlanmayacağı bildirilmiştir. Ayrıca rüyalarınızın tabirlerini öğrenirken tabirinizin olumlu olanını öğrenmeniz ve anlatmanızın daha uygun olacağı yine hadislerde bildirilmiştir. Rüyada burun görmek ne anlama gelir?

Rüyada Burun Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada burun görmek, mal, evlat, bana, kardeş, koca, arkadaş gibi insanların iftihar ettiği şeyler üzerine işaret eder.

Bir kimsenin rüyasında burnunu güzel görmesi halinin güzelliğine işaret eder.

Rüyada burnun siyah veya küçük görülmesi, perişan olacağına ve birisine buğz edeceğine işaret eder.

Rüyada güzel koku koklamak, mevki ve itibarı yüksek olmakla tabir edilir.

Burnun altın veya demirden olduğunu görenin işlediği bir günah ve kusurdan kendisine bir belanın geleceğine işarettir.

Rüyayı gören tüccar, burnu da altın veya gümüş ise hürmet, izzet, marifet ve çok kazanç sahibi olur.

Bazı kere burun rüyası, insana gelecek haber üzerine, bazen de kimsenin bilip muttali olamayacağı haberleri bilen bir casusun gelmesine işaret eder. Kötü bir şeyin burnunda çıktığını gören kimsenin mesleği işe yaramaz hale gelir.

Bazen burun, kendisinde yaş ot ve çamur bulunan tepelere ve sel uğrayan yerlere işarettir. Bazen burun görmek, ahmaklık ve kibre ve kötü sözlere işaret eder.

Bir kimse rüyada burnunun kısaldığını, sonra büyüdüğünü veya eğrildiğini görse ahmaklığına ve halk arasında kötülenmesine işaret eder.

Burnunun ucunun kesilmiş olduğunu gören kimsenin ölmesine veya kendisini halk arasında rezil edecek bir harekette bulunmasına işaret eder. Bunu gören hamile kadın ise, ya kendinin ya da çocuğunun ölmesi ile tabir edilir.

Burnunun kanadığını ve bu kanın da elbisesine bulaştığını gören kimsenin eline haram mal geçer. Eğer katı ve rüyayı gören de çocuğu varsa o haram mal çocuğa gelir.

Rüyada burnuna halka geçirildiğini gören ölür.

İki tane burnu olduğunu gören kimsenin iki tane çocuğu olur. Yahut iki kişinin şahitliklerini temize çıkarır, ya da ev halkı ile aralarında muhalefet ve anlaşmazlık zuhur eder.

Rüyada burnunun kesildiğini gören hasta ise ölür. Hasta değilse halinde değişiklikler meydana gelir ve malı elinden çıkar.

Bazı tabirciler, burun görmek, akrabaya işaret eder, demişlerdir.

Burnunun olmadığını görenin merhamet ve şefkati yoktur.

Rüyada güzel koku kokladığını gören kimse sevinç ve rahatlığa kavuşur. Rüyayı gören erkeğin hanımı hamile ise bir çocuğu olur. Bazı tabirciler, burun görmeyi ana ve baba ile tevil etmişlerdir.

Kötü bir şeyin burnuna kaçtığını gören kimsenin kızgınlığı gider.

İlgili Bir Yazı.
Rüyada Bulut Görmek Ne Anlama Gelir?

Cevap yok

Yorum ekle