Rüya Tabirleri

Rüyada Çadır Görmek Ne Anlama Gelir?

Değerli medyasistan.com okuyucuları, hadislerde buyrulduğu üzere gördüğünüz rüyalar, tabir edilmedikçe bir karara bağlanmayacağı bildirilmiştir. Ayrıca rüyalarınızın tabirlerini öğrenirken tabirinizin olumlu olanını öğrenmeniz ve anlatmanızın daha uygun olacağı yine hadislerde bildirilmiştir. Rüyada çadır görmek ne anlama gelir?

Rüyada Çadır Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada büyük bir çadır küruldugunu gören kimse, büyük güce ve imkana sahip olur. İşi ve arzusu kuvvetli olur.

Bazı tabirciler büyük bir çadırı olduğunu gören kimse, şehitlerin kabirlerini ziyaret eder ve onlara hayırlı dua eder. Bazen o kimse şehit olarak dünyadan göçer.

Büyük bir çadırı bir sahrada veya bir yerde yahut çayırlık ve çimenlik bir yerde görse, o yerde bir şehit olduğuna işarettir.

Bir kimse büyük çadırlara malik olsa yahut birisinin altında gölgelense, o kimsenin şükründen aciz kalacağı bir nimetle nimetlenmesine işarettir.

Tanımadığı büyük çadır perde ve kubbelerin renkleri yeşil veya beyaz olduğu takdirde iyiliğe, şehitliğe işarettir.

Rüyada görülen çadır, yolculuğa, kabre yahut zevceye veya eve işarettir. Çadırların çokluğu bulutlara işarettir.

Bir kimse kendisine bir çadır kurulduğunu görse devlet başkanı ise otoritesi artar. Eğer orduya mensupsa bir yere tayin edilir. Tüccar ise yolculuğa çıkar hayır ve şerefe ve iyi bir hizmetçiye işarettir.

Kendi çadırının yanında beyaz bir çadır görse, o kimse iyilikle emreden kötülükten nehyeden ve büyük günahtan tevbe eden bir adam olduğuna işarettir.

Rüyada görülen çadır, ona giren kimse yahut kendisine mahsus olarak kurulan kimse için mülke işarettir. Eğer mülke ehil ve layık değilse izzet ve yüksekliğe işarettir.

Rüyada görülen ve bilinmeyen beyaz çadırlar şehitlerin kabirleridirler. Yeşil çadırların da tabiri böyledir.

Bir kimse bir çadırdan ayrılmak suretiyle çıksa o kimse devletten çıkar. İşten atılarak yardımcılarından ayrılır.

Kendi çadırını dürülüp toplanmış görse, ömrünün tükenmesine işarettir.

İlgili Bir Yazı.
Rüyada Cinsi Münasebet Görmek Ne Anlama Gelir?

Cevap yok

Yorum ekle