Rüya Tabirleri

Rüyada Cin Görmek Ne Anlama Gelir?

Değerli medyasistan.com okuyucuları, hadislerde buyrulduğu üzere gördüğünüz rüyalar, tabir edilmedikçe bir karara bağlanmayacağı bildirilmiştir. Ayrıca rüyalarınızın tabirlerini öğrenirken tabirinizin olumlu olanını öğrenmeniz ve anlatmanızın daha uygun olacağı yine hadislerde bildirilmiştir. Rüyada cin görmek ne anlama gelir?

Rüyada Cin Görmek Ne Anlama Gelir?

Cin görmek, hilekar bir kimse ile tabir edilir.

Rüyada, cin olduğunu gören kimsenin hilesi çok olur.

Cinin kapısının yakınında durduğunu görse, o kimse zarara uğrar yahut üzerinde yapılması lazım gelen bir adağı olduğuna veya ona isabet edecek bir darlık ve zillete işaret eder.

Birisinin evine cinlerden girip bir şeyler yaptığını gören kimsenin evine düşman veya hırsızlar girerek o kimseye bir zarar getirirler. Cinle sohbet ettiğini gören kimse, yolcu ve sır sahiplerinin durumlarına muttali olan kimseye yakın olur.

Cin görmek bazen kara ve denizde yolculuk yapmaya, kapıp kaçırmaya, hırsızlığa, zinaya, içki içmeye, bidat yerlerine, kiliseye, dükkanlara, türkü veya şarkı söylemeye, zenginliğe ve çalgılara işaret eder.

Cinleri görmek hokkabaz ve sihirbazlara da işaret eder.

Cinlerden biriyle evlendiğini gören kimse itaatsiz ve günahkar birisine müptela olur. Bazen de o kimse yaramaz binek satın alır. Bu rüyanın sahibi mülke ehil ve müstehak ise mülke malik, yahut defnedilmiş bir mala işarettir.

Kendisini cinlerin yere düşürdüğünü gören kimseye cin dokunur ve cinlerden ona bir zarar gelir. Bazen de bu rüyayı gören faiz yer.

Bazen de cin görmek, yılan ve akrep gibi yer haşerelerine ve insanların rahatsız olacakları şeylerin çıkmasına işaret eder.

İlgili Bir Yazı.
Rüyada Cihad Etmek Ne Anlama Gelir?

Yorum ekle