Rüya Tabirleri

Rüyada Cinsi Münasebet Görmek Ne Anlama Gelir?

Değerli medyasistan.com okuyucuları, hadislerde buyrulduğu üzere gördüğünüz rüyalar, tabir edilmedikçe bir karara bağlanmayacağı bildirilmiştir. Ayrıca rüyalarınızın tabirlerini öğrenirken tabirinizin olumlu olanını öğrenmeniz ve anlatmanızın daha uygun olacağı yine hadislerde bildirilmiştir. Rüyada cinsi münasebet görmek ne anlama gelir?

Rüyada Cinsi Münasebet Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada cinsi münasebette bulunmak büyük bir rütbeye işaret eder.

Rüyada görülen cinsi münasebette meni görülse ve uyandığında üzerine guslün farz olduğunu görse, bu rüya batıl bir rüya olduğundan tabir edilmez.

Düşmanı ile cinsi münasebette bulunduğunu gören kimse, düşmanına galip gelir. Dostlarının birisiyle cinsi münasebette bulunduğunu gören kimse, onlara iyilik eder.

Tanımadığı bir adamla cinsi münasebette bulunduğunu gören kimse, malca israf eder. Münasebette bulunmak borcu ödemeye, üzüntü ve kederli kimsenin, üzüntü ve kederden kurtulmasına işarettir.

Rüyada cinsel ilişki de bulunmak istediği bir kadının erkek olduğunu gören kimse, memur olmak istiyorsa, olamaz ve ümit ettiği şey de vücuda gelmez. Rüyada küçük bir kızla cima ettiğini gören kimse, bakire bir kızla evlenir.

Bazı tabirciler de demişlerdir ki: rüyada bir çocukla cinsi münasebet yaptığını gören kimseye, bir musibet ve bela erişir. Bir delikanlı ile cinsi münasebette bulunduğunu gören kimseye, nihayeti olmayan bir meşakkat isabet eder.

Bir kimse rüyada kadınla cinsi münasebette bulunduğunu görse ve o kadın da örtülü olsa, hayra işarettir. Bir insanın rüyada tanımadığı bir kadınla cinsi münasebette bulunması, o kadının görünüşünce o insana arız olacak işlere ve o nisbette işinin tamamlanmasına işarettir.

Eğer o kimse zengin ise, çocuk için birtakım şeyler bağışlamasına ve malik olduğu şeyleri ona vasiyet edip ve buna dair de vasiyetname yazmasına işarettir.

Rüyada cinsi münasebette bulunmak, yolculuk, harp, yanına gitmek, sefere çıkmak, savaşmak ve insanın din ve dünyaca istediği şeyden muradına kavuşmasına işarettir.

Rüyada hanımı ile cinsi münasebet yaptığını gören kimse, hanımından umduğu şeye veya hanımı kendisinden ümit ettiği şeye işarettir.

Zina eden bir kadınla cinsi münasebette bulunduğunu gören kimseye, haram bir mal isabet eder.

Cennet hurilerinin birisiyle cima ettiğini gören kimse, o kadının güzelliği nisbetinde dini emirleri yerine getirir.

Cennet hurilerinin birisiyle cima ettiğini gören kimse, sevinç ve ferahlıkla dini bahislerden hayırlı bir şey duyar.

Bir kadın rüyada başka bir kadınla cinsi münasebette bulunduğunu görse, o kadının münasebette bulunduğu kadının sırrına müttali olmasına, fikir ve hareketlerinde bulunduğu kadını tanımıyorsa, boş bir işle uğraşmasına işarettir.

Evli bir kadın, rüyada başka bir kadınla cinsi münasebette bulunduğunu görse, kocasından ayrılacağına işarettir.

Bir kimse rüyada bir ölüyle münasebette bulunduğunu veya ölünün kendi siyle cinsi münasebette bulunduğunu görse, o kimsenin öleceğine işarettir.

Bir kimse rüyada cinsiyet organı ile kendi kendine cinsi münasebet yaptığını görse, o kimsenin himmet etmemesine ve iyilik etmesi lazım gelenler için cimrilikte bulunmasına, malını israf ederek sarfetmesine ve eşini boşamasına işarettir. Eğer bu rüyayı gören fakirse, onun şiddetli bir hastalığa yakalanmasına, bazen de kendisine nikahı haram olan kadına yaklaşmasına işarettir.

İlgili Bir Yazı.
Rüyada Cin Görmek Ne Anlama Gelir?

Yorum ekle