Rüya Tabirleri

Rüyada Cumhurbaşkanı (Reis-i Cumhur) Görmek Ne Anlama Gelir?

Değerli medyasistan.com okuyucuları, Bu yazımızda  Rüyada cumhurbaşkanı (reis-i cumhur) görmek ne anlama gelir? Konusunu paylaşacağız.

Rüyada Cumhurbaşkanı (Reis-i Cumhur) Görmek Ne Anlama Gelir?

Bir kimse rüyada Cumhurbaşkanını dargın görse, rüyayı görenin namaz ve ibadetinde yaptığı bidate veya gördüğü dargınlık kadar dininin bozukluğuna işarettir.

Eğer Cumhurbaşkanı güler yüzlü ve sevinçli olarak görse, ondan emin olduğu miktarda din ve dünyaca erişeceği hayır ve yüksekliğe, ucuzluk ve bolluğa ve halinin düzgün olduğuna işarettir.

Bir kadının rüyada, normal olarak kendisinin olamayacağı bir mevkide bulunduğunu görmesi ölümüne işarettir. Nitekim erkeğin gördüğü rüya da böyledir. Rüyada, Cumhurbaşkanı olduğunu gören kimse halkın nazarında büyütülür ve muradına kavuşur.

Cumhurbaşkanının kendisiyle konuştuğunu gören kimse, şeref ve yüksekliğe nail olur. Bazen de, eğer o kimse layıksa uyanıkken Cumhurbaşkanı ile konuşur, ya da o kimse şöhret ve nimete nail olur. Eğer hapis ise, hapislikten kurtulur, fakir ise zenginleşir, tüccar ise kazancı çok olur, düşmanlık halinde ise bundan kurtulur.

Cumhurbaşkanı ile yemek yediğini gören kimse şereflenir ve yediği yemek miktarı kurtuluş ve zafere erer.

Cumhurbaşkanı, kendisine dünya eşyalarından bir şey verdiğini görse, o verdiği eşyanın kıymetince şerefe nail olur. Cumhurbaşkanının hasta olarak görülmesi, dinindeki hastalığa, halkına zulmetmesine ve o sene içerisinde vücudunun sıhhatli olmasına işarettir.

Bir kimse Cumhurbaşkanı ile kucaklaştığını veya onunla tokalaştığını ve aralarında iyiliğe dair bir söz söylediğini görse, o kimsenin Cumhurbaşkanı veya servet sahibi birisinin yanında halinin iyi olmasına işarettir. Cumhurbaşkanı ile yemek yediğini gören kimseye, yemek miktarı, sultan tarafından bir üzüntü ve keder erişir.

İlgili Bir Yazı.
Rüyada Rehin Görmek Ne Anlama Gelir?

Cevap yok

Yorum ekle