Rüya Tabirleri

Rüyada Damar Görmek Ne Anlama Gelir?

Değerli medyasistan.com okuyucuları, hadislerde buyrulduğu üzere gördüğünüz rüyalar, tabir edilmedikçe bir karara bağlanmayacağı bildirilmiştir. Ayrıca rüyalarınızın tabirlerini öğrenirken tabirinizin olumlu olanını öğrenmeniz ve anlatmanızın daha uygun olacağı yine hadislerde bildirilmiştir. Rüyada damar görmek ne anlama gelir?

Rüyada Damar Görmek Ne Anlama Gelir?

Damarın güzelliği o kimsenin güzelliğine, damarın bozukluğu ise, o kimsenin bozukluğudur.

Bir kimseye rüyada arız olan bir sebepten dolayı bir damarının bozulması, o kimsenin akrabasından birinin ölümüne işarettir.

Bazen damarın kesilmesi rüya sahibinin ölmesiyle akrabasından ayrılmasına işarettir.

İnsanın damarları soy ve kabilesidir.

Damarlarından birisinin yok olduğunu gören kimse, akrabasından ayrılır.

Damarlar bostanın su kanalı gibidir. Rüyada damarlardan birinin veya hepsinin kesildiğinin görülmesi, rüya sahibinin bahçe ve bostanının su yolunda meydana gelecek bozukluğa işarettir.

Rüyada damarların açık olarak görülmesi, rüya sahibinin hububat ve ziraatına veya emlak ve akarlarına su vermenin mümkün olmayacağına işarettir.

Kan almak için meşhur olan damarlar ve daima hareketi mutad olan nabızlar, hayat, rızık aile ve aşiretinin büyüklerine işarettir.

Rüyada elinin damarlarından kan aktığını gören kimse, zengin ise o kan miktarı elinden mal gider. Eğer fakir ise, akan miktarca eline mal geçer.

İlgili Bir Yazı.
Rüyada Dağlamak – Dağlanmak Ne Anlama Gelir?

Cevap yok

Yorum ekle