Rüya Tabirleri

Rüyada Diz Görmek Ne Anlama Gelir?

Değerli medyasistan.com okuyucuları, hadislerde buyrulduğu üzere gördüğünüz rüyalar, tabir edilmedikçe bir karara bağlanmayacağı bildirilmiştir. Ayrıca rüyalarınızın tabirlerini öğrenirken tabirinizin olumlu olanını öğrenmeniz ve anlatmanızın daha uygun olacağı yine hadislerde bildirilmiştir. Rüyada diz görmek ne anlama gelir?

Rüyada Diz Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada görülen diz, kişinin maişet ve talebindeki şiddet ve zahmeti ve işindeki dert ve elemdir. Bir kimsenin diz derisinin kuvvetli olarak görülmesi, o kimsenin maişetce kuvvetine işarettir.

Dizinin derisini soyulmuş ve yüzülmüş görse, o kimse geçiminde zahmet ve meşakkate düşer.

Dizler bedenin kuvvet ve hareketi ve işinin iyiliğidir.

Dizlerinin sıhhatli ve sağlam olması yolculuğa ve başka hareket ve onun bulunacağı bir işe ve vücut sıhhatine işarettir.

Dizlerinde ağrı veya hastalık hissetmesi, dizlerin işteki ağırlığına, rüya sahibi hasta ise ölümüne işarettir.

Dizler, kardeş ve ortak ile tabir olunur. Bazen de iş sahibi olan şahıslar ile, ayaklar da onların hizmetkarları ile tabir olunur. Bazen de diz insanın alış verişine, hareket ve sakinliğine, yolculuğuna, makamına, maldan biriktirdiği ve sarf ettiği şeye, sıhhat, ülfet ve muhabbete işarettir.

Bir kimse dizinin büyüdüğünü, kemiğinin kuvvetlendiğini yahut halinin güzel olduğunu görse, eğer o kimse üzüntü ve kederli ise Allah-u Teala onu üzüntü ve kederden kurtarır.

Eğer dizinin yerinden ayrıldığını yahut kırıldığını ya da onda yara ve çıban ve akıcı kan olduğunu görse, o kimsenin hareketsizliğine, yahut sakin bir halde kalmasına işaret eder. Eğer şahıs yolculuk niyetinde ise bundan vazgeçer.

Bazen de malından istifade etmesi mümkün olmaz, eğer kendisi ile başkası arasında bir muhabbet ve dostluğu varsa ondan ayrılır.

İlgili Bir Yazı.
Rüyada Diş Görmek Ne Anlama Gelir?

Yorum ekle