Rüya Tabirleri

Rüyada Doğurmak – Doğmak Ne Anlama Gelir?

Değerli medyasistan.com okuyucuları, hadislerde buyrulduğu üzere gördüğünüz rüyalar, tabir edilmedikçe bir karara bağlanmayacağı bildirilmiştir. Ayrıca rüyalarınızın tabirlerini öğrenirken tabirinizin olumlu olanını öğrenmeniz ve anlatmanızın daha uygun olacağı yine hadislerde bildirilmiştir. Rüyada doğurmak – doğmak ne anlama gelir?

Rüyada Doğurmak – Doğmak Ne Anlama Gelir?

Hamile bir kadın rüyada erkek bir çocuk doğurduğunu görse, o kadın bir kız çocuk doğurur. Bir kız çocuğu doğurduğunu görse, bir erkek çocuk doğurur. Kız çocuğu tabirce üzüntüden kurtulmaya, erkek çocuk ise üzüntüye işarettir.

Bir hasta, rüyada, annesinin kendisini doğurduğunu görse, o hasta ölür. Bu rüyayı zanaatkar olan birisi görse, onu zanaat ve işinden men edecek birtakım maniler çıkar. Bu rüyayı fakir bir kimse görse, onu besleyecek ve düşünecek bir adamı çabucak bulur. Eğer bu rüyayı gören adam zengin ise, zevk ve eğlence yüzünden servetini muhafaza edemez ve onun işlerine bakmak ve nezaret etmek için bir başkası onun üzerine kahren tayin edilir. Bu rüyayı görenin hanımı varsa; hanımının çocuk doğurmayacağına işarettir. Eğer rüyayı görenin hanımı hamile ise, o kadının erkek bir çocuk doğurmasına işarettir. Rüyayı gören düşman ve dava sahibi birisi ise, onun hakim yanında delilinin geçerli olmamasına işarettir.

Bir kadın rüyada kendisini ağzından doğurduğunu görse, onun öleceğine ve ruhunun ağzından çıkacağına işarettir.

Rüyada kız doğurmak hapis olan bir kimsenin üzüntüden kurtulmasına işarettir.

Erkek bir kimse, rüyada bir erkek çocuk doğurduğunu görse, hastalanır. Üzüntüden kurtarır. Düşmanına galip gelir. Kız doğurduğunu gören kimse, her sıkıntıdan kurtulur ve onun neslinden millet ve kabilesi için makamı yüce bir kimse çıkar.

Hayvan doğurduğunu ve bu hayvanın kedi olduğunu görse, doğan çocuk hırsız olur.

Doğurmak sıkıntı ve hastalıklardan kurtulmaya, aile ve komşularından ayrılmaya işarettir.

Doğmak rahatlığa, kederden kurtulmaya, borcu ödemeye ve tevbe etmeye işarettir.

Rüyada bir erkek çocuk doğurduğunu gören kadın en sonunda ferahlık, sevinç, müjde, ağırlıktan kurtulmaya ve kurtuluşa ermeye işarettir.

Kız doğurduğunu görse, izzet, şeref, ucuzluk, bolluk, güçlükten sonra kolaylık ve sevinç içerisinde geniş bir rızıkla rızıklanır.

Rüyada doğurduğunu gören kimse, fakir ise zengin olur. Zengin ise, üzülür. Bekarsa çabucak evlenir ve hanımı bir çocuk doğurur.

Hasta olan bir kimsenin çocuk doğurduğunu görmesi, onun öleceğine işarettir.

Fakir, muhtaç, üzüntü ve kederli kimselerin böyle bir rüya görmeleri, üzüntü, sıkıntı ve mihnetten kurtulmaya işarettir. Bu rüya tüccarlar hakkında mallarının gitmesine, misafirler hakkında onların yüklerinin hafiflemesine ve akrabasının ölmesine işarettir.

Rüyada hamile olduğunu gören kimse, üzülür. Doğurduğunu görse, üzüntüden kurtulur.

Rüyada kızı olduğunu gören kimse, borçlanır.

Rüyada kızının öldüğünü ve onun için bir kabir kazdığını gören kimse, borcunu öder.

İlgili Bir Yazı.
Rüyada Diz Görmek Ne Anlama Gelir?

Cevap yok

Yorum ekle