Rüya Tabirleri

Rüyada Domuz Görmek Ne Anlama Gelir?

Değerli medyasistan.com okuyucuları, hadislerde buyrulduğu üzere gördüğünüz rüyalar, tabir edilmedikçe bir karara bağlanmayacağı bildirilmiştir. Ayrıca rüyalarınızın tabirlerini öğrenirken tabirinizin olumlu olanını öğrenmeniz ve anlatmanızın daha uygun olacağı yine hadislerde bildirilmiştir. Rüyada domuz görmek ne anlama gelir?

Rüyada Domuz Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada görülen domuz, düşmandır.

Hanımıyla münakaşa halinde olan kimse rüyada erkek veya dişi bir domuz görse hanımını boşar.

Bazen domuz, Yahudi ve Hristiyan olan bir adamla tabir edilir. Domuzu görmek, şer, şiddet, hayret, dehşet, ümitsizlik ve harama inanan kimse için haram mala, domuzun dişisi, neslin çokluğuna işarettir. Eğer, rüyada domuzu gören kimseye domuzdan bir zarar gelmişse, o kimse Hristiyanlardan şiddet görür.

Bir kimse domuza rast geldiğini görse, kuvvet ve kudret sahibi bir kimseden istikrara kavuşur. Bir takım domuzlara sahip olduğunu görse, birikmiş mala sahip olur.

Kendisinin domuz olduğunu gören kimse dininde zillete düşmekle beraber, mal, ucuzluk ve bolluğa işarettir. Eğer görülen domuz semiz ise, dini bozuk ve kazancı çirkin bir kimseye yahut çok kuvvet ve kudretli bir Hristiyana işarettir.

Domuzun eti, yağı veya kılı yahut derisi haram bir maldır.

Domuzların sütünü içtiğini görmek malda yahut akılda musibettir.

Bir kimse rüyada bir domuza binse o kimse kuvvet ve kudret sahibi olup düşmanına galip gelir.

Domuz ile çekiştiğini gören kimse zalim düşmanını yener.

Domuz eti yediğini gören kimse haram mal elde eder veya bir günah işler.

Rüyada görülen kara domuzu, yolcu ve denizde seyahat eden kimse için yağmur ve doluya, dava ve düşmanlıkta bulunan kimse hakkında da, düşmanının kuvvetli ve cahil bir kimse olduğuna işarettir.

Evlenmeyi arzu eden kimse hakkında, mizacına uygun olmayan biriyle evlenmesine işarettir. Domuz, kadınla da tabir edilir. Bazı tabirciler rüyada görülen domuz eti, umum insanlar için iyidir. Bir kimse kebap olmuş domuz etini yediğini görse, bu gerçekten iyidir ve çabuk hasıl olacak menfaate işaret eder, demişlerdir.

Yatağında dişi domuz olduğunu gören kimse, yahudi kadınla cinsi münasebette bulunur.

İlgili Bir Yazı.
Rüyada Dolu Görmek Ne Anlama Gelir?

Cevap yok

Yorum ekle