Rüya Tabirleri

Rüyada Dükkan Görmek Ne Anlama Gelir?

Değerli medyasistan.com okuyucuları, hadislerde buyrulduğu üzere gördüğünüz rüyalar, tabir edilmedikçe bir karara bağlanmayacağı bildirilmiştir. Ayrıca rüyalarınızın tabirlerini öğrenirken tabirinizin olumlu olanını öğrenmeniz ve anlatmanızın daha uygun olacağı yine hadislerde bildirilmiştir. Rüyada dükkan görmek ne anlama gelir?

Rüyada Dükkan Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada görülen dükkan, kişinin hanımı, çocuğu, ölümü, hayatı, malı, makamı, bineği ve sırrıdır. Bundan dolayı dükkanının yıkıldığını gören kimse, hanımını boşar yahut çocuğundan ayrılır. Çocuğu hasta ise ölür. Yahut malını zayi eder.

Dükkanının hoş ve yeni yahut güzel koktuğunu görse, bekar ise temiz bir kadınla evlenir. Yahut bir çocuğu olur. Hasta ise hastalığından kurtulur ve ömrü uzun olur. Bazen rüyayı görenin kıymeti yüce, mevki ve nüfuzu geniş olur.

Bazen dükkan, anne ve babaya işarettir. Bazen de, rüya sahibinin ilmine, nasibine ve sesine işarettir.

Rüyada dükkanda görülen fazlalık noksanlık ve değişme gibi haller dükkanın işaret ettiği kimselere aittir.

Bir dükkanda oturduğunu gören kimse hayır ile istifade eder. Dükkanının yıkıldığını gören kimsenin, anne, baba veya hanımı hasta ise vefat eder. Bunlardan hasta kimsesi yoksa, o kimsenin işleri güç ve alış verişinde durgunluk olur.

Dükkan, kişinin geçimi ve evleneceği hanımıdır.

Kendi dükkanını süpürdüğünü gören kimsenin dükkanında değişiklik meydana gelir.

Dükkanın kapısını kırdığını görse, yine tabir aynıdır.

Dükkanların kapılarının kapatılmış olarak görülmeleri, işlerin durgunluğuna ve ticarette mani hallerin meydana gelmesine işarettir.

Dükkanların kapıları kapatılmış görülürse, sahiplerinin ölümüne, isim ve şöhretlerinin gitmesine işarettir. Kapıların açılmış olarak görülmeleri, dükkan sahiplerine ticaret kapılarının açılmasıdır.

İlgili Bir Yazı.
Rüyada Duvar Görmek Ne Anlama Gelir?

Yorum ekle