Rüya Tabirleri

Rüyada Ense Görmek Ne Anlama Gelir?

Değerli medyasistan.com okuyucuları, hadislerde buyrulduğu üzere gördüğünüz rüyalar, tabir edilmedikçe bir karara bağlanmayacağı bildirilmiştir. Ayrıca rüyalarınızın tabirlerini öğrenirken tabirinizin olumlu olanını öğrenmeniz ve anlatmanızın daha uygun olacağı yine hadislerde bildirilmiştir. Rüyada ense görmek ne anlama gelir?

Rüyada Ense Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada boyun mülke işarettir.

Rüyada ense görmek, kötülemek, ilerlemek, gerilemek, izzet, zillet ya da borç gibi adamın arkasından söylenen şeylere işarettir.

Ensenin kalın ve beyaz veya güzel kokulu yahut berrak ve parlar bir nur ya da demirden olması gibi, hayra işaret eden bir şeyin meydana geldiğinin görülmesi, şükür etmesine işarettir. Eğer bu rüyayı gören mütevelli ise, kadri yücelir veya borcunu öder.

Eğer ensesini aşağı bükmüş veya ensesinde yara, çıban ya da pranga gibi şey bulunduğu görülse, bu rüya o kimsenin zelil, hakir, korkulu olmasına ve borçlanacağına işarettir.

Bazen de görülen ense, kişinin ayıp ve kusurlara bileceğine işarettir.

Bir kimse rüyada ensesinin kalın olduğunu görse, o kimsenin kendi hakkında Allah (c.c.)’ın takdir ettiği şeye sabır ve tahammül etmesine işarettir.

Rüyada ensesinin kalın olduğunu gören kimse kaçar.

Rüyada ensesinde kıl olduğunu gören kimsenin, malı olduğu halde borçlu olduğuna; eğer ensesinde kıl olmasa, onun iflas ettiğine işarettir.

Rüyada ensesinin kılını tıraş ettiğini gören kimse, üzerinde bulunan emaneti yerine teslim eder ve borcunu öder.

İlgili Bir Yazı.
Rüyada Emanet Görmek Ne Anlama Gelir?

Cevap yok

Yorum ekle