Rüya Tabirleri

Rüyada Fil Görmek Ne Anlama Gelir?

Değerli medyasistan.com okuyucuları, hadislerde buyrulduğu üzere gördüğünüz rüyalar, tabir edilmedikçe bir karara bağlanmayacağı bildirilmiştir. Ayrıca rüyalarınızın tabirlerini öğrenirken tabirinizin olumlu olanını öğrenmeniz ve anlatmanızın daha uygun olacağı yine hadislerde bildirilmiştir. Rüyada fil görmek ne anlama gelir?

Rüyada Fil Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada file bindiğini veya sahibi olduğunu ya da file galip geldiğini gören kimse, devlet başkanlığına yaklaşır ve ondan yüksek bir rütbe ve makama nail ve izzet içerisinde uzun bir ömür sürer.

Bir kimse rüyada filin, kendisinin bir yerini parçaladığını görse, o kimseye devlet başkanın tarafından bir afet ve bela erişir. Eğer rüya sahibi hasta ise ölür.

Rüyada gündüzün file bindiğini gören kimse, hanımını boşar.

Eğeriyle file bindiğini ve filin de itaat ve inkiyat ettiğini gören kimse, iri yarı bir kimsenin kızıyla evlenir. Eğer o kimse tüccar ise ticareti genişler.

Filin hortumundan bir şey aldığını gören kimse, yine devlet başkanı tarafından helal mala nail olur. Bazı tabirciler, fil, cömert, kerem sahibi, sabırlı, idareci, halim ve kuvvetli bir devlet başkanıdır, dediler.

Filin, kendisine hortumu ile vurduğunu gören kimse, hayır ve nimete erişir. Eğer binse bakanlık ve valiliğe nail olur.

Eğer filin pisliğinden bazı şeyler alsa, onun pisliğinden gördüğü miktarca gören kimse malla zenginleşir.

Fil, salih millete, alimlere ve insanların şereflilerine işaret eder. Fil, fazla sıkıntılara, yaramazlığa ve meşakkate düşmeye sonra da onlardan kurtulmaya, işaret eder.

Bir kimse fili görse ve ona binmese, nefisce eksikliğe ve malı ziyana uğrar. Eğer file bindiğini görse, bir mülke nail olur.

Bazı tabirciler, bir kimse rüyada Medine’den başka bir şehirde fil görse, sıkıntı ve feryada işaret eder.

Eğer fili Medine-i Münevvere’de görse, nimet sahibi bir adama ya da şerefli bir kimseye işaret eder.

Bir kimse rüyada filin, kendisini korkuttuğunu veya korkutmak istediğini görse, hastalığa işaret eder.

Eğer filin, kendisini ayağı altına aldığını ve üzerine çıktığını görse, rüya sahibinin öleceğine işaret eder. Eğer ayağı altına almazsa, rüya sahibine arız olacak sıkıntıya ve ondan kurtulmaya işaret eder.

Kadınların her ne şekilde olursa olsun fil görmeleri, hayra işaret etmez.

Filin söylediğini gören kimse, devlet başkanından büyük bir hayra erişir.

Filin koşarak kendi arkasına düştüğünü gören kimse, zarar eder. Fil, kendisini yakalasa, o kimseye düşmanının zararı erişir.

Bir kadın rüyada file bindiğini görse, o kadının öleceğine işaret eder.

Filler, kıtlık ve kuraklık ile tabir edilir.

Rüyada bir savaşta file bindiğini gören kimse, ölür.

Fil eti yediğini gören kimse, mala erişir. Filin azasından veya derisinden ya da kemiğinden bir şey aldığını görse, tabiri yine öyledir.

Salih ve takva sahiplerinin rüyada fil görmesinde hayır yoktur.

Fil, Taun hastalığı bulunan bir şehrin dışında görülse o şehirden taun gider.

Bir fili öldürdüğünü gören kimse bir kişiye zulmeder. Bir kimse rüyada birtakım insanların fillere bindiklerini ve öteye beriye döndürdüklerini görse, eğer savaşta iseler onların mağlup olmalarına işaret eder.

Bazen de file binmek, zulüm ve yalana işaret eder.

İlgili Bir Yazı.
Rüyada Tandır Fırın Görmek Ne Anlama Gelir?

Yorum ekle