Rüya Tabirleri

Rüyada Göğüs Görmek Ne Anlama Gelir?

Değerli medyasistan.com okuyucuları, hadislerde buyrulduğu üzere gördüğünüz rüyalar, tabir edilmedikçe bir karara bağlanmayacağı bildirilmiştir. Ayrıca rüyalarınızın tabirlerini öğrenirken tabirinizin olumlu olanını öğrenmeniz ve anlatmanızın daha uygun olacağı yine hadislerde bildirilmiştir. Rüyada göğüs görmek ne anlama gelir?

Rüyada Göğüs Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada göğsünü geniş ve güzel görmek, inançsızın müslüman olmasına, asi kimsenin tevbe etmesine, bazen bu rüya, güç ve zor şeyleri kolaylaştırmaya işaret eder.

Rüyada göğsünün taş olduğunu gören kimsenin kalbi katılaşır. Göğüs genişliği, zulme de işaret eder.

Göğüs, üzüntü, keder ve ferahlık evidir. Bundan dolayı bir kimse göğsünün geniş olduğunu görse, sevince erer. Göğsünün dar olduğunu gören kimseye, üzüntü, keder ve sıkıntı erişir.

Bazı tabirciler göğsün genişliği, İslama, darlığı da, isyana işaret eder, dediler.

Rüyada göğsünde ağrı ve acı bulunduğunu gören kimse, bir günah işler ve bu günahtan dolayı da azap olunur. Bazı tabirciler, o kimse malını israf ederek Allah (c.c.)’ın rızası olmayan yerlere sarf eder ve bundan dolayı da azaba uğrar dediler.

Rüyada göğsünde gizli bir şey taşıdığını ve onu ifşa edemediğini gören kimse, bekarsa evlenir veya o kimse birisine aşık olur.

Bir kimse rüyada sevgilisinin göğsünde olduğunu görse, o kimsenin göğsünden şikayet ettiğine işaret eder. Eğer o kimse hasta ise şikayette bulunduğu hastalığından kurtulmasına işaret eder.

Bazen de göğsün güzelliği, başkasını kendisine tercih etmeye işarettir. Rüyada göğsü üzerine bükülmek, nifaka işaret eder.

Bazen de göğüs ilim yahut mal veya hidayet ya da sapıklıktan kişinin sinesinde sakladığı şeye işaret eder.

Göğüs, misafire veya zevceye yahut büyük bir rütbeye işaret eder.

Rüyada görülen göğüs darlığı, sapıklıktır.

Bazı tabirciler, insanın göğsünün genişliği cömertliğe, darlığı da, cimriliğe işaret eder, dediler.

İlgili Bir Yazı.
Rüyada Giymek Ne Anlama Gelir?

Cevap yok

Yorum ekle