Rüya Tabirleri

Rüyada Gül Görmek Ne Anlama Gelir?

Değerli medyasistan.com okuyucuları, hadislerde buyrulduğu üzere gördüğünüz rüyalar, tabir edilmedikçe bir karara bağlanmayacağı bildirilmiştir. Ayrıca rüyalarınızın tabirlerini öğrenirken tabirinizin olumlu olanını öğrenmeniz ve anlatmanızın daha uygun olacağı yine hadislerde bildirilmiştir. Rüyada gül görmek ne anlama gelir?

Rüyada Gül Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada gül görmek, şerefli olan bir adama veya çocuğa yahut kayıp bir kimsenin gelmesine ya da kadına işaret eder.

Rüyada gül topladığını gören kimse, hayır, iyilik, sevgi ve nimete kavuşur.

Henüz açılmamış gül, hamile olan kadının çocuğunun düşmesiyle tabir edilir.

Bazı tabirciler gül, ayrılacak veya elden kaçırılacak kadın ve ticarete yahut devamlı olmayan ferahlık ve sevince ya da sonu ve vefası olmayan ahde işaret eder, dediler.

Rüyasında genç bir delikanlının kendisine bir gül sunduğunu görse, o delikanlı, o kimseye bir taahhütte bulunur. Ancak sözünde durmaz.

Rüyada gülden başında bir taç olduğunu gören kimse, bir düşmanı ile evlenir. Bir kadın bu rüyayı görse, tabir yine böyledir.

Gül, güzel bir isimle yad edilmeye de işaret eder.

Gül, ferahlık ve sevince de işaret eder.

Hasta olan bir kimsenin rüyada, gülün altında serilmiş veya gülden bir elbise giydiğini görmesi, o hastanın öleceğine işaret eder.

Bazı tabirciler, gül, bir misafirin veya bir mektubun gelmesine işaret eder,dediler.

Gülü kesilmiş ağacında görmek, üzüntü ve kederdir. Bazı tabirciler, ağacıyla olan gül, sarp ve çetin bir millete ve güç işlere işaret eder.

Gül toplamak sevinçtir. Bazen de sarı gül, hastalığa, kırmızı gül, güzellik ve ziynete işaret eder. Kırmızı gül, delil ve iddia edilen şeyin vuzuha kavuşmasına da tabir edilir.

İlgili Bir Yazı.
Rüyada Gusletmek Ne Anlama Gelir?

Yorum ekle