Rüya Tabirleri

Rüyada Gümüş Görmek Ne Anlama Gelir?

Değerli medyasistan.com okuyucuları, hadislerde buyrulduğu üzere gördüğünüz rüyalar, tabir edilmedikçe bir karara bağlanmayacağı bildirilmiştir. Ayrıca rüyalarınızın tabirlerini öğrenirken tabirinizin olumlu olanını öğrenmeniz ve anlatmanızın daha uygun olacağı yine hadislerde bildirilmiştir. Rüyada gümüş görmek ne anlama gelir?

Rüyada Gümüş Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada görülen gümüş, birikmiş mala işaret eder.

Rüyada madeninden külçe halinde gümüş çıkardığını gören kimse, güzel bir kadına hile eder.

Gümüş erittiğini gören kimse, hanımıyla münakaşa ve mücadele ederek halkın diline düşer.

Gümüş aynada yüzüne baktığını gören kimse, halk içinde makamından dolayı çirkin göreceği bir şey isabet eder. Gümüş aynaya bakmakta hayır yoktur. Bir kimse rüyasında, bir mağarada gümüş madenine girdiğini ve orada külçe halinde gümüşe rastladığını görse, hanımı kendi işinde veya başka bir hususta hile yapar.

Gümüş veya altından mamul, ibrik, tabak, kase ve çanaklar erbabı için ticaret edeceği şeylere veya cennete girmeyi gerektiren salih amellere işaret eder.

Güzel ve kıymetli kapların bayağı ve kıymetsiz kaplarla beraber görülmesi, fesada, bidate ve rüya sahibinin saplanıp kaldığı bir şüpheye işaret eder.

Kılıç, eğer, süngü ve mızrak gibilerin gümüşten olan işlemeleri, düşmanı kaçırmaya ve kendisini çekemeyenleri kahretmeye işaret eder.

Rüyasında kendisinin gümüşten bir kabı olduğunu veya gümüşten bir şey ya da kap içerisinde tanımadığı gümüş paralar verildiğini gören kimse, bir şeyi gizler veyahut kendisine bir mal, eşya ve kumaş gibi şeyler emanet bırakılır. O emaneti sahibine versin.

Eğer o tanımadığı gümüş parayı veya gümüşten dökülmüş şeyi rüya sahibi başka bir kimseye verdiğini görse, rüya sahibi herhangi bir, sırrını o kimseye söyler veya bir malını onun yanında emanet olarak bırakır.

İlgili Bir Yazı.
Rüyada Gülmek Ne Anlama Gelir?

Cevap yok

Yorum ekle