Rüya Tabirleri

Rüyada Güzel Kokulu Otlar Görmek Ne Anlama Gelir?

Değerli medyasistan.com okuyucuları, hadislerde buyrulduğu üzere gördüğünüz rüyalar, tabir edilmedikçe bir karara bağlanmayacağı bildirilmiştir. Ayrıca rüyalarınızın tabirlerini öğrenirken tabirinizin olumlu olanını öğrenmeniz ve anlatmanızın daha uygun olacağı yine hadislerde bildirilmiştir. Rüyada güzel kokulu otlar görmek ne anlama gelir?

Rüyada Güzel Kokulu Otlar Görmek Ne Anlama Gelir?

Güzel kokulu otları rüyada görmek, yahut koklamak üzüntü, keder ve şiddetten kurtulmaya, güzel amel işlemeye ve doğru söze işaret eder.

Bir ölü, rüyada diri bir kimseye güzel kokulu şey verse yahut bir kimse ölünün yanında güzel kokulu şeyler görse, o ölünün Cennette olmasına işaret eder.

Bekar olan kimse için güzel kokulu şey eşe, evli olan kimse için de çocuğa yahut kendisinin şöhret bulacağı ilme, ya da iyilikle meth edilmeye işaret eder.

Bazen de rüyada güzel kokulu otların insanın yanına sokulmaları, üzüntü ve şiddete, bazen de hastalığa işaret eder.

Rüyada su ile yeşilliğin bir arada olması üzüntü ve kederin gitmesine işarettir.

Güzel kokulu otları bittikleri halde ve bittikleri yerde görmek, iyi bir şekilde meth edilmeye ve insanı mutlu edecek söze işaret eder.

Güzel kokulu otlar erkek çocuktur.

Güzel kokulu otların hepsinin yerlerinden kesilmiş görülmeleri üzüntü ve kederdir. Yer ve mevkiinde görülmesi rahata, kocaya veya çocuğa işaret eder.

Güzel kokulu bir otun yer yüzünden semaya doğru yükseldiğini görmek, ora halkının aliminin vefatına işaret eder.

Güzel kokuların çocuğa işareti ancak bunların bostanda oldukları taktirdedir.

Toplanıp deste ve demet edilmiş güzel kokulu otlar, hanıma; kesilip başka yere atılmış ve kokusu kalmamış olanı da musibete işaret eder.

Güzel kokulu otların bir kimsenin evinde serilmiş olması o kimseye olan övgüsüdür.

Bir kimseye rüyada kokusu olmayan, kokusu hoş bir ot verilse, musibete işaret eder.

Bir kimse rüyada birisine güzel kokulu bir şey atsa ve o şeyi bir adam alsa, alan adam için, onlardan dolayı bir mahzunluk meydana gelir.

Bir mescitte oturduğunu etrafında güzel kokulu otların bulunduğunu görse, o kimseyi gıybet etmeye ve etrafında bulunan kimselerin onu kendisinde bulunmayan şeylerle kötülemelerine işaret eder.

İlgili Bir Yazı.
Rüyada Güneş Görmek Ne Anlama Gelir?

Yorum ekle