Rüya Tabirleri

Rüyada Hastane Görmek Ne Anlama Gelir?

Değerli medyasistan.com okuyucuları, hadislerde buyrulduğu üzere gördüğünüz rüyalar, tabir edilmedikçe bir karara bağlanmayacağı bildirilmiştir. Ayrıca rüyalarınızın tabirlerini öğrenirken tabirinizin olumlu olanını öğrenmeniz ve anlatmanızın daha uygun olacağı yine hadislerde bildirilmiştir. Rüyada hastane görmek ne anlama gelir?

Rüyada Hastane Görmek Ne Anlama Gelir?

Hastane görmek iyi değildir. Hastaneye girdiğini gören şehit olur. Rüyada hastaneye girmek günahların affedildiğine delildir.

Hastanede hastalara verilen yemekten yediğini görmek, sağlam adamın hasta olacağına, hasta ise öleceğine veya iyileşip hastaneden çıkacağına işarettir.

Hastaneyi güzel ve süslü görmek, halkın işinin yolunda olduğuna, hastaları iyi bir halde görmek, herkesin iyiliğine, hastaları ağır görmek, memleketin ve halkın sıkıntı içinde bulunduğuna işaret eder.

Bir kimse rüyada kendisini hastalarla beraber akıl hastanesinde veya deliler ile beraber bir arada bulunduğunu görse hapse atılmasına işaret eder. Eğer bu rüyayı gören sağlamsa, hastalanır, eğer hastaysa, hastalığı uzar. Yahut yabancı bir yerde ya da şehit olarak ölür. Bazen de bu hastaneyi görmek, fakir için erişeceği genişlik, kolaylık ve rahatlığa kavuşmasıyla insanlardan bir şey istememesine işaret eder.

Bazen de akıl hastanesi görmek, oyun yerlerine, karma-karışık seslere, batıl ve manasız kelimelere, malın elden gitmesine ve çoluk-çocuğundan ayrılmaya işaret eder.

İlgili Bir Yazı.
Rüyada Hapishane Görmek Ne Anlama Gelir?

Yorum ekle