Rüya Tabirleri

Rüyada Hilal Görmek Ne Anlama Gelir?

Değerli medyasistan.com okuyucuları, hadislerde buyrulduğu üzere gördüğünüz rüyalar, tabir edilmedikçe bir karara bağlanmayacağı bildirilmiştir. Ayrıca rüyalarınızın tabirlerini öğrenirken tabirinizin olumlu olanını öğrenmeniz ve anlatmanızın daha uygun olacağı yine hadislerde bildirilmiştir. Rüyada hilal görmek ne anlama gelir?

Rüyada Hilal Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada görülen hilal, onu gören kimse için erkek ve iyi bir çocuğa veya ona yöneltilecek bir memuriyete yahut ticaretinde göreceği kar ve faydaya işaret eder.

Bir kimse rüyada bir yerde toplanmış bir takım hilalleri görse, o kimsenin hac vazifesini yapacağına tabir edilir.

Rüyada hilali kırmızı gören kimsenin hanımı, henüz hilkati tamamlanmayan çocuğunu düşünmesine işaret eder.

Rüyada hilalin yere düşmesi, doğacak bir çocuğa işaret eder.

Rüyada hilale birtakım insanların baktığı halde göremediklerini yalnız kendisinin gördüğünü gören kimse, ölür. Bazen o kimse, her türlü kötü ve çirkin harekette bulunur.

Bir kimse rüyada ayı zaman ve vaktinin dışında hilal şeklinde görse, kendisinde ferahlık ve sevinçlik bulunan bir habere, kayıp bir kimsenin gelmesine veya mal elde etmeye tabir edilir.

Hilalin, doğu, kuzey veya kıble gibi başka yerden dogması kötü şeylere; çabucak kaybolursa bu kötülüklerin sona ermesine işaret eder.

Hilali görmek düşmana galip gelmeye, bazı tabirciler de, vadeli şeylerin zamanının geldiğine işaret eder, dediler.

Hilali görmek, intikam ve öç almak isteyen kimseye işaret eder.

Bazen de hilali görmek müddetlerin sona ermesine, alacaklının alacağını istemesine, borçlunun da borcunu vermek için alacaklıyı aramasına tabir edilir.

Bazen de hilali görmek, hac aylarında veya günlerinde gören kimse için haca gitmeye işaret eder.

İlgili Bir Yazı.
Rüyada Hırsız Görmek Ne Anlama Gelir?

Cevap yok

Yorum ekle