Rüya Tabirleri

Rüyada İnmek Nedir? Ne Anlama Gelir?

Değerli medyasistan.com okuyucuları, hadislerde buyrulduğu üzere gördüğünüz rüyalar, tabir edilmedikçe bir karara bağlanmayacağı bildirilmiştir. Ayrıca rüyalarınızın tabirlerini öğrenirken tabirinizin olumlu olanını öğrenmeniz ve anlatmanızın daha uygun olacağı yine hadislerde bildirilmiştir. Rüyada inmek nedir? Ne anlama gelir?

Rüyada İnmek Nedir? Ne Anlama Gelir?

Rüyada, yüksek bir yerden aşağıya inmek, insanın, rütbe, hanım, din ve itikat gibi bulunduğu hallerden ayrılmasına işaret eder.

Küçük bir tepeden, bindiği bir şeyden veya yüksek bir yerden indiğini görse, indiği yerin miktar ve kıymetine göre, arzu ve isteğinin güçleşmesine işarettir.

Bir kimsenin rüyada dağdan aşağıya indiğini görmesi, güzeldir. Bazen yüksekten aşağı inmek, zelil ve perişan olmaya işaret eder.

Bazı tabirciler de, bu rüya dinde önder olmakla beraber dünya nimetlerine nail olmaya işaret eder dediler.

Rüyada dağdan aşağıya indiğini gören kimse, üzüntüden kurtarır. Bazı tabirciler ise, bu rüya işlerin bozulmasına ve isteklerin mümkün olmamasına tabir ederler.

Rüyada yüksek bir yerden veya dam yahut köşkten aşağı indiğini gören kimse bulunduğu halden döner.

Bir kimse rüyada, eski bir merdivenden aşağı indiğini görse, o kimsenin ticaretinde azalma meydana gelir, artık kar edemez.

İlgili Bir Yazı.
Rüyada İncir Görmek Ne Anlama Gelir?

Yorum ekle