Rüya Tabirleri

Rüyada Kadın Görmek Ne Anlama Gelir?

Değerli medyasistan.com okuyucuları, hadislerde buyrulduğu üzere gördüğünüz rüyalar, tabir edilmedikçe bir karara bağlanmayacağı bildirilmiştir. Ayrıca rüyalarınızın tabirlerini öğrenirken tabirinizin olumlu olanını öğrenmeniz ve anlatmanızın daha uygun olacağı yine hadislerde bildirilmiştir. Rüyada kadın görmek ne anlama gelir?

Rüyada Kadın Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada görülen kadın, güzel olursa hayır ve rahatlıkla temin edilecek bir seneye işarettir. Bazen kadın, anbar, mahzen, sandık ve eşyasını içine koyduğu her şeye işarettir. Bazen kadın, kabre işarettir.

Bazen de kadın, hapis ve ortağa işarettir. Bazen kadın görmek, yatak ve elbise gibi gizli şeylere muttali olan kadına, meyveli ağaca, üzerine bastığı pabuca, kalem ve mürekkebini bıraktığı divite, oturacak yere ve evine işarettir.

Rüyada evine güzel bir kadının girdiğini gören kimse, sevinç ve ferahlığa erişir. Güzel kadın, devamı olmayan maldır.

Rüyada genç bir kadının kendisine yöneldiğini gören kimse, geriledikten sonra devlet ve talihi yine kendisine yönelir. Rüyada görülen ve tanımadığı buğday benizli, genç, bezekli bir kadının tabirce olan hayırlılığını anlatmak mümkün değildir.

Şişman kadın senenin ucuzluk ve bolluk olmasına, zayıf kadın da senenin kıtlık ve pahalılık içinde geçmesine işarettir.

Tabirce kadının en iyisi, buğday benizli olan kadındır. Bunların da tanınmayanı tanınanından daha hayırlıdır. Bir kadının her ne şekilde olursa olsun gördüğü genç kadın, onun düşmanı olan bir kadındır.

Bir kadının rüyada yaşlı bir kadın görmesi, o kadının artık çalışamadığına işarettir.

Yaşlı kadın dünyadır.

Bir kimse rüyada güzel bir kadın görse ve onunla söyleşip gülüşse veya o kadın o kimsenin bulunduğu kendi evinde yanına geldiğini görse, ucuzluk ve bolluk bir seneye, eğer fakirse, mal kazanmasına, hapisse kurtulmasına, eğer o kadın mesture ise, gizlice bir habere, eğer onunla beraber def ve saire gibi şeyler varsa, açık ve herkes tarafından bilinen bir hayra işarettir.

Tanınmayan kadın, tanınan ve bilinen kadından tabirce daha hayırlıdır.

Bir kimsenin bir kadını Allah (c.c.) için insanlara iyilikle emir ve kötülükten nehyettiğini görmesi dince, iyi bir şeye işarettir.

Bir kimsenin rüyada bir şehirde silahlı bir takım kadınları hayvanlara binmiş bir halde görmesi, o şehre gelecek işçilere işarettir.

Bir kimsenin rüyada hanımının satıldığını görmesi, o kimsenin saltanat ve devletinin gitmesine, işlerinin perişan bir hale gelmesine ve sonra durumunun düzelmesine işarettir.

Bir kimsenin rüyada kendi hanımıyla beraber başka bir adam görmesi, o kimsenin hanımının baht ve talihli oluşuna, ailesinin zengin, mal ve dünyalıklarının iyi olmasına işarettir.

Bir kimsenin rüyada hanımının kendisine başka kadın takdim ettiğini görmesi, o kimsenin hanımından ayrılmasına veya aralarında bir anlaşmazlık çıkmasına işarettir.

Rüyada hanımını sırtına aldığını gören kimseye, bir taraftan bir ayıp isabet eder. Bazı tabirciler de o kimse zengin olur, dediler.

Uyanıkken görmediği bir kadını rüyada gören kimsenin, malından bir şey kaybolur. Sonra yine o malı bulur. O kadını öldürdüğünü görse, malının bir kısmı gider. Kadınla cinsi münasebette bulunsa, malının hepsi elinden çıkar.

Bir kimse rüyada kendi hanımının başkasına verilmiş olduğunu veya onun kendisinden başka bir kimseyle evlendiğini görse, o kimsenin dini gider ve sonucu iyi olur.

Kadın, rüyada zevk ve menfaattir. Bazı kere kadın, arazi, çiftlik, bağ, bostan ve diğer yenilecek şeylere işarettir.

İlgili Bir Yazı.
Rüyada Kabir Görmek Ne Anlama Gelir?

Yorum ekle