Rüya Tabirleri

Rüyada Kamçı Görmek Ne Anlama Gelir?

Değerli medyasistan.com okuyucuları, hadislerde buyrulduğu üzere gördüğünüz rüyalar, tabir edilmedikçe bir karara bağlanmayacağı bildirilmiştir. Ayrıca rüyalarınızın tabirlerini öğrenirken tabirinizin olumlu olanını öğrenmeniz ve anlatmanızın daha uygun olacağı yine hadislerde bildirilmiştir. Rüyada kamçı görmek ne anlama gelir?

Rüyada Kamçı Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada görülen kamçı, rüya sahibinin ihtiyaçlarının bitmesine, arzu ve isteğine erişmesine ve düşmanını kahretmesine işarettir.

Kamçı, çocuğa, haline uygun arkadaşa işarettir.

Bir kimse rüyasında gökten kamçı indiğini görse, Allah (c.c.)’ın gazabına ve azabına işarettir.

Bir kimse kendi kamçısıyla merkebini dövse, o kimse geçimi hakkında duada bulunur.

Kırbacıyla kendi bindiği atını döverek koşturmak istese, o kimse acele yapılması gereken çetin bir işinin meydana gelmesi için dua eder.

Bir kimse rüyasında bir adamı kamçı ile dövdüğünü görse, o kimseye vaaz ve nasihat eder. Eğer dövmesiyle o adama bir ağrı veya bir titreme gelmişse, o adamın vaaz ve nasihatinin onun üzerinde tesiri meydana gelir ve yaptığı günahlardan tövbe istiğfar eder. Böyle bir hal meydana gelmemişse o adam yapılan vaaz ve nasihatten tesir görmez.

Dövdüğü o adamdan kan akarsa, o kimsenin o adama söylediği söz hak olmayıp sadece zulüm olduğuna, kan akmamışsa söylediği sözün hak söz olduğuna işarettir. Dövdüğü zaman dövene kan isabet etse, o kimseye dövülen tarafından haram mal gelir. Döven tarafından kan sıçrayıp dövülene gitse, dövülen döven tarafından haram mala kavuşur.

İlgili Bir Yazı.
Rüyada Kalkan Görmek Ne Anlama Gelir?

Cevap yok

Yorum ekle