Rüya Tabirleri

Rüyada Kanal Görmek Ne Anlama Gelir?

Değerli medyasistan.com okuyucuları, hadislerde buyrulduğu üzere gördüğünüz rüyalar, tabir edilmedikçe bir karara bağlanmayacağı bildirilmiştir. Ayrıca rüyalarınızın tabirlerini öğrenirken tabirinizin olumlu olanını öğrenmeniz ve anlatmanızın daha uygun olacağı yine hadislerde bildirilmiştir. Rüyada kanal görmek ne anlama gelir?

Rüyada Kanal Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada kanal görmek, han, dükkan, sanat ve yolculuk gibi rızkın geleceği yerlere ve sebebine işarettir.

Bir kimse rüyada bir şehrin dışından içine doğru bir kanalla temiz su aktığını ve halkın o sudan içerek Allah (c.c.)’a hamd ettiklerini ve kaplarını doldurduklarını görse, hastalıklardan kurtulurlar. Eğer onlar bir şiddet ve sıkıntı içinde iseler, Allah-u Teala onlara ya devamlı yağmur veya yiyecek ya da rızıklarında ucuzluk ve bolluk, genişlik, yaşamlarında refah ihsan eder. Kanalın suyu bulanık, tuzlu yahut kanalın haricine taşar ve halka zarar verirse, salgın hastalığın halka arız olmasına, yahut yolculuk ve gurbette bulunanlardan kendilerine çirkin bir haberin gelmesine ya da haram ve habis mala işarettir.

Bir kimse bir kanalın bostan veya tarlasına aktığını görse, bekar ise, evlenir.

Suyu kanalından çıkararak halka zarar verdiğini görmek, bir taraftan halk üzerine gelecek ve onlarda yayılacak kötü ve yaramaz haberlere işarettir.

Görülen kanal, bekçiye ve muhasebeciye işarettir. İçinden su akmıyorsa rüya sahibinin işi güçleşir ve onun için bir fayda yoktur. Eğer su akıyorsa, rüya sahibine bu kolaylıktır.

İlgili Bir Yazı.
Rüyada Kan Aldırmak – Almak Ne Anlama Gelir?

Yorum ekle