Rüya Tabirleri

Rüyada Karın Görmek Ne Anlama Gelir?

Değerli medyasistan.com okuyucuları, hadislerde buyrulduğu üzere gördüğünüz rüyalar, tabir edilmedikçe bir karara bağlanmayacağı bildirilmiştir. Ayrıca rüyalarınızın tabirlerini öğrenirken tabirinizin olumlu olanını öğrenmeniz ve anlatmanızın daha uygun olacağı yine hadislerde bildirilmiştir. Rüyada karın görmek ne anlama gelir?

Rüyada Karın Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada karın görmek kişinin ehlini, malını ve sırrını ihtiva eden şeylerle bir yerde beraber yattığı kimselere ve karnından çıkanlara işarettir.

Karın hapishane, kabir, kuyu, sıhhat, hastalık, dost ve emanet mala işaret ettiği gibi, rüyayı görenin din ve ibadeti üzerine de işarettir. Bundan dolayı karnın yarıldığını gören kimsenin mülkü varsa o mülkten menfaatinin kesileceğine işarettir. Eğer mülkü yoksa ailesi için sakladığı malından onları güçlükle geçindirmeye çalışması ile tabir edilir. Yahut sırrı meydana çıkar, ya da hanımını kaybeder. Hanımı hamile ise çocuk doğurur.

Karnından ateş çıktığını gören, yetim malı yemekten tövbe eder. Eğer bu rüyayı gören kimse, haram olan kapılardan yemek yiyordu ise bunu terk etmesine işarettir.

Karnında irin ve büyük çıban çıktığını gören kimse yiyeceğinden veya hanımlardan kendisi üzerine haram olan bir şeye arzu ve isteğinin olması ile tabir edilir.

Karın, gizli ve aşikare olan mal ve evlada da alamettir. Bundan dolayı bir kimse karnının bulunduğu halden küçülmüş görse, karnının küçüldüğü miktarca mal ve evladı azalır. Aynı şekilde büyüdüğünü görse o nispetle de malı ve evladı çoğalır.

İlgili Bir Yazı.
Rüyada Karga Görmek Ne Anlama Gelir?

Yorum ekle