Rüya Tabirleri

Rüyada Kartal Görmek Ne Anlama Gelir?

Değerli medyasistan.com okuyucuları, hadislerde buyrulduğu üzere gördüğünüz rüyalar, tabir edilmedikçe bir karara bağlanmayacağı bildirilmiştir. Ayrıca rüyalarınızın tabirlerini öğrenirken tabirinizin olumlu olanını öğrenmeniz ve anlatmanızın daha uygun olacağı yine hadislerde bildirilmiştir. Rüyada kartal görmek ne anlama gelir?

Rüyada Kartal Görmek Ne Anlama Gelir?

Bir kimse rüyada kartalla mücadele ettiğini görse, amiri ona kızar ve onu rahatsız etmek için zalim bir kimseyi ona musallat eder.

Kartala malik olduğunu gören kimse, büyük bir mülke, izzet ve şerefe kavuşur.

Bir kimse rüyada bir kartala malik olduğunu, onunla beraber uçtuğunu ve kendisinden korkmadığını görse, o kimsenin işi iyi ve kendisi zalim olur.

Kartal yavrusuna kavuştuğunu gören kimsenin kadri yüce bir çocuğu olur. Bu rüyayı gündüzün gören kimse, hasta olur. Eğer kartal yavrusu kendisini tırmalasa, o kimsenin hastalığı uzar.

Rüyada boğazlanmış olarak görülen kartal devlet ricalinden birisinin ölümüne işarettir. Kartal, salih kimselerle de tabir edilir.

Rüyada kartal gören ve sesini işiten kimse bir adamla mücadele ve kavga eder.

Kartal etinden yiyen veya onun kanadından ya da kemiğinden bir şey alan kimseye, mal gelir.

Bir kimse rüyada bir kartalın kendisini yüklendiğini ve onunla beraber evine doğru uçtuğunu görse, o kimse iyi bir yolculuk yapar. Onunla beraber göğe doğru uçtuğunu görse, onun yolculuk esnasında öleceğine işarettir.

Kartal uzun ömre; çokça mala ve harbe işarettir. Bazen de bu kuşu görmek; bidate ve hidayetten sapıklığa gitmeye işarettir. Bazen de bu kuş, aile efradını kıskanmaya işarettir.

Bir kimse rüyada kendisiyle beraber kartalın gökten düştüğünü görse, o kimsenin maksat ve arzusu tamamlanmaz.

İlgili Bir Yazı.
Rüyada Karpuz Kavun Görmek Ne Anlama Gelir?

Yorum ekle