Rüya Tabirleri

Rüyada Kaş Görmek Ne Anlama Gelir?

Değerli medyasistan.com okuyucuları, hadislerde buyrulduğu üzere gördüğünüz rüyalar, tabir edilmedikçe bir karara bağlanmayacağı bildirilmiştir. Ayrıca rüyalarınızın tabirlerini öğrenirken tabirinizin olumlu olanını öğrenmeniz ve anlatmanızın daha uygun olacağı yine hadislerde bildirilmiştir. Rüyada kaş görmek ne anlama gelir?

Rüyada Kaş Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada erkek için kaş, huy ve tabiatın güzelliği, din, emanet ve vakarındaki mertebesidir. Rüyada görülen kaşların tabiri, iyilik ve kötülükten onlarda görülen hal ve keyfiyet üzerine meydana gelir.

Rüyada görülen kaşların kıllarının sık ve kalın olması, işlerin fazlalığına, doğruluk ve kararlılığına işarettir.

Kaşlar ana ve babaya, iki çocuğa veya iki ortağa, iki hanıma, iki vekile, yahut iki kapıcıya işarettir.

Kaşların çatma olduğunu görmek, ülfet ve muhabbete işarettir. Bunun aksini görmek, tabirin hilafınadır.

Kaşların haddini tecavüz etmeden fazla olarak görülmeleri, onların işaret ettiği kimsenin halinin güzelliğine işarettir.

Kaşların beyazlığı ve bükülüp göz üzerine dökülmeleri kaşların işaret ettiği çocuk, ortak, hanım, vekil veya kapıcının hallerinin değişmesine işarettir. Bazen de bu rüyayı görenin ömrünün uzun olmasına işarettir ki, kendisini çok ihtiyarlamış ve belini bükülmüş olarak görür.

İki kaş dince mertebeye, kaşlarda meydana gelen iyilik ve kötülüğe rüya sahibinin huy, adetine ve dinini korumasına nispet eder.

İlgili Bir Yazı.
Rüyada Kasap Görmek Ne Anlama Gelir?

Cevap yok

Yorum ekle