Rüya Tabirleri

Rüyada Katip Görmek Ne Anlama Gelir?

Değerli medyasistan.com okuyucuları, hadislerde buyrulduğu üzere gördüğünüz rüyalar, tabir edilmedikçe bir karara bağlanmayacağı bildirilmiştir. Ayrıca rüyalarınızın tabirlerini öğrenirken tabirinizin olumlu olanını öğrenmeniz ve anlatmanızın daha uygun olacağı yine hadislerde bildirilmiştir. Rüyada katip görmek ne anlama gelir?

Rüyada Katip Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada katip görmek, hilekar bir kimseye işarettir.

Katip olan bir kimse rüyada kendisinin cahil olduğunu görse, o kimsenin hilesi veya aklı ya da dini gider yahut fakir olur.

Cahil bir kimse, rüyasında katip olduğunu görse, tedbirli veya kendisine hile yapmak isteyen bir kimsenin hilesini yenmeye muvaffak olur.

Katip olan bir kimse rüyasında yazısının çirkin olduğunu görse, tövbe eder.

Halka hile yapmaktan vazgeçen bir kişi kendisinin katip olduğunu görse, o kişinin birisinin yaptığı bir işinden dolayı yakında itham edilmesine, bundan dolayı zahmete düşmesine ve ondan bir fayda görmemesine işarettir. Bu rüya hastalar hakkında ölüme işarettir. Bazen katip görmek, çiftçiye işarettir.

Rüyada katipleri görmek veya onların şekil ve sıfatlarına girmek, kadir ve şanının yüce ve halinin iyi olmasına işarettir.

Sır katiplerini görmek, gelen haberlere, fazlalığa ve noksanlığa, ısrara ve gizli sırlara vakfı ve muttali olmaya işarettir.

Yol üzerindeki arzuhalciyi görmek, polise ve kan alıcıya işarettir.

Rüyada Kiramen Katibin meleklerini görmek, eğer rüya sahibi müttaki bir kimse ise, müjdeye ve onun dünya ve ahiret işlerinin kolaylığına ve kendisinin Cennet ehlinden olmasına işarettir. Eğer rüya sahibi müttaki değilse; bütün kötülüklerden sakınsın.

İlgili Bir Yazı.
Rüyada Kaş Görmek Ne Anlama Gelir?

Yorum ekle