Rüya Tabirleri

Rüyada Kemik Görmek Ne Anlama Gelir?

Değerli medyasistan.com okuyucuları, hadislerde buyrulduğu üzere gördüğünüz rüyalar, tabir edilmedikçe bir karara bağlanmayacağı bildirilmiştir. Ayrıca rüyalarınızın tabirlerini öğrenirken tabirinizin olumlu olanını öğrenmeniz ve anlatmanızın daha uygun olacağı yine hadislerde bildirilmiştir. Rüyada kemik görmek ne anlama gelir?

Rüyada Kemik Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada kemik görmek, mal ve iyi geçimdir.

Rüyada iskelet görmek ise Sünnet-i Seniyyeye uymaya işarettir. Rüyada görülen hayvan kemiği, meydana gelecek mala işarettir. Rüyada görülen hayvan kemiği, elbise giymeye işarettir. Hayvan kemiği malın aslına, kemikler büyük işlere ve mühim hususlara işarettir.

Bir kimse rüyada kemiklere malik olsa, o kemiklerin miktarınca hayvanlara yahut ev ve dükkanlara malik olur.

İnsan kemikleri, hayvan, deve, sığır, ekin, ağaç ve kendisiyle kira alınacak ve istifade edilecek ve insanın geçimini sağlayan şeylere işarettir.

Malı olmayan kimse için kemik görmek, dine ve her şeyinde itimat edip güvendiği farzlara işarettir. Kemikler, insanın mal ve kuvveti gibi yaşayışına hizmet eden şeylere, çoluk çocuk, hanımlar, evlat, hayvanat yahut emlaktan olan insanın ihtiyaçlarına yardım edecek şeylere işarettir.

Kemiklerin büyükleri, bir kavmin büyükleri, küçükleri ise kavmin etba, evlat veya hizmetçileridir. Rüyada kemiğinin kırıldığını veya siyahlaştığını gören kimse, hasta ise ölür, sağlam ise, hasta olur.

Bazen de kemik tazim etmeye işarettir. Bundan dolayı bir kimse rüyada kemiğinin katılaştığını veya büyüdüğünü görse, rüya sahibinin tazime layık olmasına işarettir. Kemik görmek, kötü itikada, eski elbiseleri yenilemeye işarettir. Eğer rüya sahibi hasta ise, hastalığından kurtulur.

Bazen kemik görmek, ev kiralarını toplamaya bazen de sırları açığa çıkarmaya ve gizli işlere muttali olmaya işarettir.

Rüyada kemiğinin demir olduğunu gören kimse, uzun bir hastalığa yakalanır veya meşakkati fazla olur ve buna sabreder.

Kemiğinin fildişi olduğunu gören kimsenin haramla dolu olduğuna işarettir.

İlgili Bir Yazı.
Rüyada Kelebek Görmek Ne Anlama Gelir?

Yorum ekle