Rüya Tabirleri

Rüyada Kitap Görmek Ne Anlama Gelir?

Değerli medyasistan.com okuyucuları, hadislerde buyrulduğu üzere gördüğünüz rüyalar, tabir edilmedikçe bir karara bağlanmayacağı bildirilmiştir. Ayrıca rüyalarınızın tabirlerini öğrenirken tabirinizin olumlu olanını öğrenmeniz ve anlatmanızın daha uygun olacağı yine hadislerde bildirilmiştir. Rüyada kitap görmek ne anlama gelir?

Rüyada Kitap Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada kitap görmek, kuvvettir. Bundan dolayı elinde bir kitap bulunduğunu gören kimse, kuvvete erişir.

Kitap eğer açıksa yaygın bir haber, kapalı ise, gizli bir haberdir.

Eğer kitap erkek çocuk elinde olursa, müjdedir. Kadın elinde olursa, sevinçli bir işi beklemektir. Kitap açık, kadın örtülü ise, rüya sahibine sakınmasıyla emrettiği bir haberdir. Eğer kadın koku sürünmüş güzel bir kadınsa, kendisine övgü bulunan bir habere işarettir.

Rüyada elinde dürülmüş bir kitap olduğunu gören kimse, yakında ölür.

Rüyada Müslümanların liderinden bir yazı aldığını gören kimse, devlet, saltanat ve gıpta edilecek bir nimete erişir.

Kendisiyle bir kimse arasında münakaşa ve düşmanlık veya karışık bir işi bulunan kimse kitabını sağ tarafında görse, o kimsenin delil ve şahit getireceğine işarettir. Eğer rüyayı gören azap ve sıkıntı içinde ise, kurtulacağına işarettir. Eğer rüyayı gören bir şeyden dolayı üzüntülü ise veya vatanında değilse, onun işinin kolaylaşacağına ve çabucak ailesine döneceğine işarettir. Kitabını sol tarafında gören kimse, yaptığı bir işine pişman olur. Sağ tarafta görülen kitap ucuzluk ve bolluk bir seneye işarettir. Bir kimseden bir adam rüyada sağ eliyle bir kitap alsa, o adam o kimseden veya onun tarafından çok sevdiği bir şey alır. Elinde Kuran-ı Kerim veya Arapça bir kitap olduğunu gören kimse, üzüntü, keder ve sıkıntıya düşer.

Bir kimse bir kitabı yırttığını ve kestiğini görse, o kimsenin üzüntü ve kederi gider ve hayra nail olur.

Elinde Farsça bir kitap bulunduğunu gören kimseye sıkıntı ve şiddet isabet eder.

Bir kimse rüyada gökten kendisine bir kitap indiğini görse, o kimsenin o kitaptan anlayışı veya onun gökten indiğinden hatırına gelen şeyle tabir edilir. Eğer ondan anladığı veya hatırına gelen şey hayırsa hayırla, şerse, şer ile tabir edilir. Bazen kitap kişinin kendisiyle iyi anlaşan arkadaşına, bazen de üzüntü ve kederden kurtulmaya ve hastalıktan iyileşmeye işarettir.

İçinde ne olduğu bilinmeyen ciltli bir kitabı görmek, mesleğinde hile yapmaya, gizli yapılan alışverişe veya yaşından dolayı ayıplanan bir kadına işarettir.

İlgili Bir Yazı.
Rüyada Kir Görmek Ne Anlama Gelir?

Cevap yok

Yorum ekle