Rüya Tabirleri

Rüyada Kıvılcım Görmek Ne Anlama Gelir?

Değerli medyasistan.com okuyucuları, hadislerde buyrulduğu üzere gördüğünüz rüyalar, tabir edilmedikçe bir karara bağlanmayacağı bildirilmiştir. Ayrıca rüyalarınızın tabirlerini öğrenirken tabirinizin olumlu olanını öğrenmeniz ve anlatmanızın daha uygun olacağı yine hadislerde bildirilmiştir. Rüyada kıvılcım görmek ne anlama gelir?

Rüyada Kıvılcım Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada görülen kıvılcımlar, çirkin bir sözdür.

Üzerine kıvılcım sıçradığını gören kimse, devlet sahibi bir kimseden çirkin bir söz işitir. Görülen kıvılcımlar, alevleniyorsa o söz büyür ve artar. Eğer görülen kıvılcımlarda duman olursa, büyük bir işe işarettir.

Eğer kıvılcımlar rüya sahibini cüz’i bir şekilde yıkarsa, düşmanı onun hakkında onu üzecek bir söz söyler. O da söylenen söze sabır ve tahammül etmek suretiyle düşmanı yumuşatmayı tercih eder.

Bir kıvılcım, kötü bir sözdür.

Kıvılcımların kendi üzerinde çoğaldığını gören kimseye, azap isabet eder.

Bir kimse rüyada bir kavme bir kıvılcım düştüğünü görse, o kıvılcım, bir kavim arasında vuku bulacak düşmanlığa işarettir.

Bir kimse kıvılcımların düştüğü yeri yediğini görse, söz, şer ve kavgaya veya bir kavim arasında vuku bulacak harbe ve onlara isabet edecek zarara işarettir. Kıvılcımlar evlada da işarettir. Kıvılcım, elbisesini yaksa veya yüzüne düşse, birbirini takip eden şer ve şiddete işarettir.

Bazen de kıvılcımlar, ateşi ve ateşin kıvılcımlarını görmeyi gerektiren kötü amellere işarettir.

İlgili Bir Yazı.
Rüyada Kısrak Görmek Ne Anlama Gelir?

Yorum ekle