Rüya Tabirleri

Rüyada Kız Çocuğu Görmek Ne Anlama Gelir?

Değerli medyasistan.com okuyucuları, hadislerde buyrulduğu üzere gördüğünüz rüyalar, tabir edilmedikçe bir karara bağlanmayacağı bildirilmiştir. Ayrıca rüyalarınızın tabirlerini öğrenirken tabirinizin olumlu olanını öğrenmeniz ve anlatmanızın daha uygun olacağı yine hadislerde bildirilmiştir. Rüyada kız çocuğu görmek ne anlama gelir?

Rüyada Kız Çocuğu Görmek Ne Anlama Gelir?

Kız çocuğu görmek bolluğa, şerefe, zorluktan sonra kolaylığa, büyüyen ve artan şeylere işarettir.

Rüyada henüz meme emen kız çocuğu görmek, övülmeye şayan ve kendisinden iyilik ümit edilen hayırlı bir şeye işarettir.

Bir kimse rüyasında bir yere bırakılmış kız çocuğunu kaldırsa veya yüklenip götürse ya da kendisinin bir kız çocuğu doğsa ve rüyayı gören de hapis veya mahsur bulunsa yahut düşmanlıktan dolayı hukukuna tecavüz edilmiş ya da borçlu veya fakir ise, bütün bunlardan kurtulur. Yahut küçük bir çocukla müjdelenerek üzüntüsü gider. Bunlardan hiç biri onda yoksa üzüntü ve kedere işarettir.

Hasta olan bir kadın yahut bir adam, kız çocuğu doğurduğunu görse, onların hastalıktan kurtulacaklarına işarettir.

Küçük kız çocuğu, onu gören kimse için, dünyalığa işarettir.

Bakire kız çocuğu, mesleğe ve ona sahip olan kimse için de, dünyanın kendisine yönelmesine işarettir.

Bir kadın rüyada küçük bir çocuk olduğunu görse, meslek öğrenmesine dünyanın kendisine meyil etmesine ve vefatına kadar çocuk doğurmayacağına işarettir. Hamile bir kadın rüyasında küçük bir kız çocuğu olduğunu görse, karnındaki çocuğun kendisine benzeyen bir kız çocuğu olduğuna işarettir. Hanımı hamile olan bir kimse rüyasında bir erkek çocuğu olduğunu görse, o kadın bir kız çocuk, bir kız çocuğu olduğunu görse, erkek bir çocuk doğurur. Bir kimsenin rüyada bir kız çocuğunu arkasına alıp götürmesi oğlan çocuğunu götürmesinden hayırlıdır.

Rüyada çocuk olduğunu ve beşikte bağlı bulunduğunu gören kimse, hapsedilir veya hastalanır.

İlgili Bir Yazı.
Rüyada Kıyamet Görmek Ne Anlama Gelir?

Yorum ekle