Rüya Tabirleri

Rüyada Köşk Görmek Ne Anlama Gelir?

Değerli medyasistan.com okuyucuları, hadislerde buyrulduğu üzere gördüğünüz rüyalar, tabir edilmedikçe bir karara bağlanmayacağı bildirilmiştir. Ayrıca rüyalarınızın tabirlerini öğrenirken tabirinizin olumlu olanını öğrenmeniz ve anlatmanızın daha uygun olacağı yine hadislerde bildirilmiştir. Rüyada köşk görmek ne anlama gelir?

Rüyada Köşk Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada görülen köşke adaletin çıkmasına yahut mülkün tazelenmesine, mal, rütbe ve makama işarettir. Eğer köşk kerpiçten yapılmış ise dünyalığa, kiremitten yapılmış ise ona gelecek haram mala işarettir. Bazen iki yüzlü bir kadına da işarettir, denilmiştir.

Rüyada görülen köşk, yalana, kibre ve helak olmaya işarettir.

Bazen de köşk görmek, hidayet ve İslama işarettir.

Köşk, fasık ve kötü bir kimse için zindana, damga mal ve şöhretinin noksanlığına işarettir. Namuslu kimse için de kadrinin yüceliğine ve borcunu ödemesine işarettir. Uzaktan görülen köşk mülktür.

Köşk, mütedeyyin, takva sahibi izzetli ve namuslu bir kimseye işarettir.

Bir kimse bir köşke girdiğini görse, büyük bir devlet ve saltanata erişir. Dini güzel ve bulunduğu halden daha hayırlı bir hale kavuşur.

Bir kimse bir köşk üzerinde ayakta durduğunu görse, eğer o köşk kendisinin ise o kimse yüce bir mevkiye büyük bir dereceye, kuvvet ve kudrete erişir. Eğer köşk başkasının ise, o kimseye o köşk sahibinden hayır ve menfaat erişir. Rüyada görülen köşk mütedeyyin kimseler için salih ameldir. Rüyada bir köşke girdiğini gören kimse, evlenir.

Şehir içinde büyük köşklere ve yüksek çardaklara ve kule burcunda yüksek köşklere çıkmak, dünya rütbelerinden erişeceği mertebe ve makama işarettir. Bazı tabirciler, köşk nimet, mal, memuriyet, mertebe, reislik, saltanat, murada erişmek ve sevinç gibi şeylere işarettir, dediler.

Cennet köşklerinden bir köşkte olduğunu gören kimse, reisliğe erişir ve düşmanına galip gelir.

İlgili Bir Yazı.
Rüyada Köstebek Görmek Ne Anlama Gelir?

Cevap yok

Yorum ekle