Rüya Tabirleri

Rüyada Köy Görmek Ne Anlama Gelir?

Değerli medyasistan.com okuyucuları, hadislerde buyrulduğu üzere gördüğünüz rüyalar, tabir edilmedikçe bir karara bağlanmayacağı bildirilmiştir. Ayrıca rüyalarınızın tabirlerini öğrenirken tabirinizin olumlu olanını öğrenmeniz ve anlatmanızın daha uygun olacağı yine hadislerde bildirilmiştir. Rüyada köy görmek ne anlama gelir?

Rüyada Köy Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada köy görmek zulüm ve helaka işarettir.

Rüyada mamur bir köye girdiğini gören kimse, bir kimse ile kavga eder. Yahut o kimseyi öldürür.

Bir şehirden bir köye geçtiğini gören kimse, güzel bir işe bayağı bir işi tercih eder yahut iyi bir işi yapar, sonradan bu işin kötü olduğunu zannederek pişman olur. Ya da işin hakikatine vakıf olmadığı halde şer zannettiği hayırlı bir işi yapar. Bir köye girdiğini gören kimse, güzel bir amel yapmaya başlar.

Bir köyden çıktığını gören kimse, sıkıntıdan halas olarak rahatlığa erişir.

Mamur bir köyün harap olduğunu, arazi ve ziraat yerlerinin boş kaldığını görse, o köy halkının düşecekleri bela ve musibete işarettir.

Bir köyü mamur bir vaziyette görmek, dindarlığa işarettir.

Önceden mamur olan yerleri görmek, yine dindarlığa ve tövbe etmeye işarettir. Bazen köy, karanlık odaya, bidat, fesat ve cemiyetten çıkmaya işarettir. Bir kimse rüyada bir köyün harap olduğunu ve içinde oturanların dağıldığını yahut da köyü sel götürdüğünü ya da köyün yandığını görse ve o köy de bilinen ve tanınan bir köy ise, o köy halkı zulme uğrar. Bazen de bu rüya, çekirge, dolu, afet, bela ve veba gibi şeylere işarettir.

Bir kimse bir köyden çıktığını görse, o kimsenin halinin iyi olduğuna işarettir. Bir köyden bir şehre naklettiğini gören kimse, meşakkatten rahatlığa, korkudan da emniyete erişir.

Bir şehirden bir köye naklettiğini gören kimse, rahatlıktan meşakkate emniyetten de korkuya düşer.

İlgili Bir Yazı.
Rüyada Köşk Görmek Ne Anlama Gelir?

Cevap yok

Yorum ekle