Rüya Tabirleri

Rüyada Kumaş Görmek Ne Anlama Gelir?

Değerli medyasistan.com okuyucuları, hadislerde buyrulduğu üzere gördüğünüz rüyalar, tabir edilmedikçe bir karara bağlanmayacağı bildirilmiştir. Ayrıca rüyalarınızın tabirlerini öğrenirken tabirinizin olumlu olanını öğrenmeniz ve anlatmanızın daha uygun olacağı yine hadislerde bildirilmiştir. Rüyada kumaş görmek ne anlama gelir?

Rüyada Kumaş Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada alaca çeşitli renkteki kumaşı görmek, din ve dünyadır.

Bir kimse rüyasında üzerinde muhtelif renkli kumaş bulunduğunu görse ve kendisi de memurluğa da ehilse, o kimse memur olur. Rüyayı gören devlet adamı ise, senenin ucuzluk ve bolluk ve mahsulatın iyi olmasına işarettir.

Giymeyi adet etmeyen kimsenin, rüyasında alaca bir kumaş giymesi, ağrılardan sonra ona vurulacak kamçılara, çiçek, kabarcık v.s. gibi hastalıklara işarettir.

Rengi muhtelif olan kumaş, kadın için fazlaca şeref ve sevince işarettir. Rüyada kumaşı yırtmak, boşanmaya ve boşanan bir kadına başka bir kocaya varmadan tekrar almaya işarettir.

Rüyasında bir top kumaş parçası dürdüğünü veya satın aldığını ya da kendisine hibe edildiğini gören kimse, uzak bir yere sefere çıkar.

Rüyasında kumaş dokuduğunu dürdüğünü veya açıp dağıttığını gören kimse, yine sefere çıkar.

İlgili Bir Yazı.
Rüyada Kum Görmek Ne Anlama Gelir?

Cevap yok

Yorum ekle