Rüya Tabirleri

Rüyada Küpe Görmek Ne Anlama Gelir?

Değerli medyasistan.com okuyucuları, hadislerde buyrulduğu üzere gördüğünüz rüyalar, tabir edilmedikçe bir karara bağlanmayacağı bildirilmiştir. Ayrıca rüyalarınızın tabirlerini öğrenirken tabirinizin olumlu olanını öğrenmeniz ve anlatmanızın daha uygun olacağı yine hadislerde bildirilmiştir. Rüyada küpe görmek ne anlama gelir?

Rüyada Küpe Görmek Ne Anlama Gelir?

Hanımının kulağında küpe görmek, ticarete işarettir.

Kulaklarında incili küpe gören kimse, dünya bezeklerinden güzellik ve mala ve güzel bir sesle Kuran-ı Kerim ezberlemeye işarettir.

Hamile bir kadın rüyasında kulağında küpe görse, karnındaki çocuğun erkek olduğuna işarettir. Eğer küpe gümüşten ise, onun çocuğu Kuran-ı Kerim’in yarısını ezberler. Eğer altından olursa Kuran-ı Kerim’in hepsini ezberler. Eğer küpe incisiz olursa, çocuğu şarkı ve türkü söyler.

Bekar bir kız küpelerden birisini rüyada görse, evlenir. Erkek çocuğun kulağında görülen küpe, ziynettir.

Buluğ çağına girmiş çocuk ve erkeklerin kulağında küpe görülmesi, makbul değildir.

Kulağında birtakım küpeler olduğunu gören kimse, Kuran-ı Kerim’i ezberler veya halk içinde şeref ve itibar göreceği bir ilmi tahsil eder. Küpe kadın için kocasına, küpenin salkımları onun çocuklarına işarettir.

Bazen de küpe, hayvan otlak yerlerine yahut kadınların ziynet için takındıkları şeyleri yemeye işarettir.

Kulağında küpe olduğunu gören kimse, güzel ve ahenkli şeyleri dinlemek ister. Veya bizzat böyle yerlerde bulunup dinler.

Bir kadını veya bir cariyeyi ve onların kulağında salkımla veya salkımsız küpe olduğunu gören kimse için, mamur bir şehir ve nahiyede meydana gelecek kar, ticarete ve gezinti yerinde bulunan hizmetçilere işarettir.

İlgili Bir Yazı.
Rüyada Kül Görmek Ne Anlama Gelir?

Yorum ekle