Rüya Tabirleri

Rüyada Kürsü Görmek Ne Anlama Gelir?

Değerli medyasistan.com okuyucuları, hadislerde buyrulduğu üzere gördüğünüz rüyalar, tabir edilmedikçe bir karara bağlanmayacağı bildirilmiştir. Ayrıca rüyalarınızın tabirlerini öğrenirken tabirinizin olumlu olanını öğrenmeniz ve anlatmanızın daha uygun olacağı yine hadislerde bildirilmiştir. Rüyada kürsü görmek ne anlama gelir?

Rüyada Kürsü Görmek Ne Anlama Gelir?

Kürsü görmek meydana gelecek yüceliğe veya kadına işarettir.

Kürsü demirden olursa, kuvvet ve yardımcıya işarettir. Ağaçtan ise, nifakla beraber az bir kuvvet ve yardımcıya işarettir.

Rüyasında bir kürsü üzerinde oturduğunu gören kimse, birisinin velisi veya varisi olur. Eğer memuriyete ehilse, kendisine bir vazife verilir ve yükselir. Gurbette ise, vatanına döner ve muradına erişir.

Rüyada bir kürsüye rastladığını ve üzerine oturduğunu gören kimse, saltanata erişir veya kürsünün kıymet ve şekline göre bir kadınla evlenir.

Bazı tabirciler, rüya sahibinin hamile bir hanımı varsa bir çocuğu olur. Bazı tabirciler de, rüya sahibi şehit olarak ölür, dediler.

Rüyada göklerin üzerindeki “Kürsü” yü görmek ilim ehli için derecesinin yükselmesine ve yüksek rütbelere işarettir. Bahusus o “Kürsü’yü” bütün vasıflarıyla görürse. Bazen bu rüya hamile kadın için sıkıntıdan kurtulmaya, bekar için evlenmeye ve evli için de çocuğa işarettir.

İlgili Bir Yazı.
Rüyada Kürk Görmek Ne Anlama Gelir?

Yorum ekle