Rüya Tabirleri

Rüyada Mahzen Görmek Ne Anlama Gelir?

Değerli medyasistan.com okuyucuları, hadislerde buyrulduğu üzere gördüğünüz rüyalar, tabir edilmedikçe bir karara bağlanmayacağı bildirilmiştir. Ayrıca rüyalarınızın tabirlerini öğrenirken tabirinizin olumlu olanını öğrenmeniz ve anlatmanızın daha uygun olacağı yine hadislerde bildirilmiştir. Rüyada mahzen görmek ne anlama gelir?

Rüyada Mahzen Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada mahzen görmek, hamile olan anaya işarettir. Bundan dolayı rüyada mahzenin yıkıldığını veya tamamen kapanmış olduğunu gören kimsenin hasta anası varsa ölür. Veya o kimsenin yanında hamile bir kadın varsa doğar. Ancak rüyada o hamile kadının ölümünü kuvvetlendirecek bir durum da görülmüş ise, o halde mahzenin kapatılması o kadının ölmesiyle defnedileceğine işarettir. Eğer hamile kadının ölümünü kuvvetlendirecek başka bir hal görmemiş ve rüya sahibinin uyanıkken o mahzende yiyecek ve tahılı varsa, onları satacağına işarettir.

Rüyada mahzendeki yemeğine çöp veya toprak olduğunu görse hububat ve yiyeceklerin fiyatı düşer. Bu sebeple de onun mal ve sermayesi gider.

Mahzenin yiyecek ve hububatla dolu olduğunu gören kimse fakir ise, hanımı hamile kalır. Mahzendeki yiyecek ve hububata ateş düştüğü görülse, hububat gibi şeylerde kıtlık olur. Veya çekirge gibi zararlı şeylerin çıkacağından korkulur. Bir kimse mahzende bulunan malların hurma veya gibi şeyler olduğunu görse, mahzende bulunan hububat ve yiyeceğin fiyatı hurma ve şekerin fiyatı gibi yüksek olur.

Bilmediği bir mahzen veya çukura düştüğünü gören kimse hasta ise, ölür. Gemide ise, boğulur. Yolculukta ise, yolu kesilir. Düşmanlık halinde ise, hapsedilir. Eğer anlatılan hallerden birisi yoksa, içine girilmesi mekruh olan bir hamama veya zina yapan bir kadının evine girer.

İlgili Bir Yazı.
Rüyada Mağara Görmek Ne Anlama Gelir?

Cevap yok

Yorum ekle