Rüya Tabirleri

Rüyada Makas Görmek Ne Anlama Gelir?

Değerli medyasistan.com okuyucuları, hadislerde buyrulduğu üzere gördüğünüz rüyalar, tabir edilmedikçe bir karara bağlanmayacağı bildirilmiştir. Ayrıca rüyalarınızın tabirlerini öğrenirken tabirinizin olumlu olanını öğrenmeniz ve anlatmanızın daha uygun olacağı yine hadislerde bildirilmiştir. Rüyada makas görmek ne anlama gelir?

Rüyada Makas Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada makas görmek, hak ile batılın arasını ayıran bir amire işarettir.

Makas görmek, çocuğun çokluğuna işarettir. Rüyasında elinde bir makas olduğunu gören kimsenin, bir çocuğu varsa, bir çocuğu daha olur. Erkek ve kız kardeşleri de çoğalır. Eğer bir bineği varsa, bir tanesine daha malik olur. Ancak bu rüyayı gören bekarsa evlenir. Bir kimse rüyasında gökten bir makas indiğini görse, o kimsenin ömrü nihayete erer.

Bir kimse rüyada birtakım insanların makasla sakallarını veya elbiselerini kestiğini görse, o kimse o insanların gıybetini yapar veya onlara hıyanet eder. Bazı tabirciler ittifak halinde bulunan iki ortağa işarettir, dediler.

Bazı tabirciler, bir kimse rüyasında elinde makas bulunduğunu görse, o kimsenin ana bir erkek kardeşi dünyaya gelir. Eliyle bir makasla saç veya yün kırktığını gören kimse, çokça mal yığar. Makas mal taksim eden bir kimsedir. Makasla bir şey kesen kimse işçiliği karşılığında bir şey alır.

Rüyasında elinde bir makas bulunduğunu gören kimse, bir düşmanlıktan dolayı hakime ihtiyaç duyar.

Bazı tabirciler de makas insanların arasını ıslah eden bir kimsedir, dediler.

İlgili Bir Yazı.
Rüyada Mahzen Görmek Ne Anlama Gelir?

Cevap yok

Yorum ekle