Rüya Tabirleri

Rüyada Manastır Görmek Ne Anlama Gelir?

Değerli medyasistan.com okuyucuları, hadislerde buyrulduğu üzere gördüğünüz rüyalar, tabir edilmedikçe bir karara bağlanmayacağı bildirilmiştir. Ayrıca rüyalarınızın tabirlerini öğrenirken tabirinizin olumlu olanını öğrenmeniz ve anlatmanızın daha uygun olacağı yine hadislerde bildirilmiştir. Rüyada manastır görmek ne anlama gelir?

Rüyada Manastır Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada manastır görmek, yalnızlığa, güzel ahlaka, uzlete çekilmeye, dünya zevklerinden ve nefsani arzulardan kesilmeye, kadınlan boşamaya ve dostları terk etmeye işarettir.

Manastır görmek, bazen de hastalıklara, yeme ve içmeden meydana gelen şehveti terk etmeye işarettir. Manastır gören kimse hasta ise, ölür, dünya zevklerinden mahrum kalır.

Rüyada bir manastıra reislik yaptığını gören kimse, bir rütbeye nail olur, kadir ve kıymeti artar. Manastır görmek, gören kimse için sevimli bir kadınla evlenmeye işarettir. Manastır, gurbet, vahşet ve dostlardan ayrı düşmeye, bazen de bir şeyi gizlemeye işarettir.

Manastır, devlet başkanına, lidere ve şöhretli bir kimseye işarettir.

Rüyada yıkılmak veya bir tarafı uçmak yahut yanmak gibi manastırda meydana gelen şeylerin tabiri, izah edildiği gibi manastırın işaret ettiği kimseye aittir.

Manastır görmek, tabirce, kilise görmek gibidir.

Bazen de manastır görmek, üzüntü ve kederin gitmesine ve şiddetten kurtulmasına işarettir.

İlgili Bir Yazı.
Rüyada Makas Görmek Ne Anlama Gelir?

Yorum ekle