Rüya Tabirleri

Rüyada Merdiven Görmek Ne Anlama Gelir?

Değerli medyasistan.com okuyucuları, hadislerde buyrulduğu üzere gördüğünüz rüyalar, tabir edilmedikçe bir karara bağlanmayacağı bildirilmiştir. Ayrıca rüyalarınızın tabirlerini öğrenirken tabirinizin olumlu olanını öğrenmeniz ve anlatmanızın daha uygun olacağı yine hadislerde bildirilmiştir. Rüyada Merdiven görmek ne anlama gelir?

Rüyada Merdiven Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada görülen ağaç merdiven, yolculuktan dolayı sıkıntı ve meşakkate işarettir. Bazen de merdiven, işlerde selamete işarettir.

Bazen ağaç merdiven üzerine çıkmak, itaat etmeyen kimseye iyilikle emretmeye, kabul etmeyen kimseye nasihate ve kötülüklerden kaçınmayan kimseyi de, kötülükten kaçındırmaya işarettir.

Bazen de merdiven görmek işlerde sebat ve devama ve saklayıp gizlemek istediği şeyinin gizli tutulmasına işarettir. Bazen de merdiven, onu gören kimse için, kahır ve galebeye işarettir.

Bir kimse merdiveni yere düşmüş olarak görse, hasta olur. Tekrar dikilmiş ve yerine konulmuş görse, hastalığından kurtulur. Merdiven üzüntülü kimse için selamettir. Merdiven yolculuğa ve şanı yüce bir kimseye de işarettir. Bundan dolayı yeni bir merdivene çıktığını gören kimse, hayra, din ve dünyasında yüksekliğe erişir. Çıktığı merdiven eski ise, ticaret veya başka bir taraftan hayra ve yüksekliğe erişir. Eğer düşmanlık içerisinde ise, düşmanına galip gelir.

Kendisinin bir demir merdivenden düştüğünü gören kimsenin dininde zayıflık meydana gelir ve bu halden döner.

Eski bir merdivenden indiğini görse, ticareti çöküntüye uğrar. Merdiven kırılsa ve kendisi de üzerinde bulunsa düşmanına mağlup olur.

Bir merdiven koyarak belli bir yere çıktığını gören kimse bulunduğu gurur, korku ve helaktan kurtulur. Ağaç merdiven, münafık bir kimsedir.

İlgili Bir Yazı.
Rüyada Melek Görmek Ne Anlama Gelir?

Yorum ekle