Rüya Tabirleri

Rüyada Mermer Taşı Görmek Ne Anlama Gelir?

Değerli medyasistan.com okuyucuları, hadislerde buyrulduğu üzere gördüğünüz rüyalar, tabir edilmedikçe bir karara bağlanmayacağı bildirilmiştir. Ayrıca rüyalarınızın tabirlerini öğrenirken tabirinizin olumlu olanını öğrenmeniz ve anlatmanızın daha uygun olacağı yine hadislerde bildirilmiştir. Rüyada mermer taşı görmek ne anlama gelir?

Rüyada Mermer Taşı Görmek Ne Anlama Gelir?

Görülen mermer taşı izzet ve yüksekliğe, mala, iyi geçinen karı kocaya işarettir. Bundan dolayı bir kimse rüyada yanında mermerden bir şey olduğunu görse, fakirlikten sonra zengin olur, yahut evlenir. Bazen de durumuna göre, yüksek bir mevkiye nail olur.

Fakat mermerden şadırvan havuz, fıskiye, ağızlarından su akıtan arslan vesair yırtıcı hayvan ve eşik gibi imal olunan şeylerin hepsi ona sahip olan veya eline geçen, ya da ondan tasarruf eden kimse için üzüntü, keder ve şiddetin gitmesine, ferah ve sevincin gelmesine, şerefli hanıma, güzel evlada, menfaate, yüksek meskene ve rızıklara işarettir.

Fakat mermerden kabirler, nakışlı direkler, ahiretin salahına, güzel methe ve daima makbul olan vakitlere işarettir.

Mermer direk, ayak ve temeller menfaat ve yaşayışa, şöhretin umum olmasına, mermer köprüler, güzel kadınlara ve rütbeli şahıslara işarettir.

Bazen mermer küp, mermerden oyulmuş, büyük dibek şeklinde kuma ve musluk gibi şeyler, insanın unuttuğu ve gaflet ettiği şeye işarettir.

İlgili Bir Yazı.
Rüyada Merdiven Görmek Ne Anlama Gelir?

Cevap yok

Yorum ekle