Rüya Tabirleri

Rüyada Misk Görmek Ne Anlama Gelir?

Değerli medyasistan.com okuyucuları, hadislerde buyrulduğu üzere gördüğünüz rüyalar, tabir edilmedikçe bir karara bağlanmayacağı bildirilmiştir. Ayrıca rüyalarınızın tabirlerini öğrenirken tabirinizin olumlu olanını öğrenmeniz ve anlatmanızın daha uygun olacağı yine hadislerde bildirilmiştir. Rüyada misk görmek ne anlama gelir?

Rüyada Misk Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada görülen misk, gizlice sadakaya ve çocuğu sırtına almaya işarettir. Bazen ölüde görülen misk, onun cennette olduğuna işarettir. Bazen misk, tüccarları için karlı ve faydalı bir ticarete işarettir. Bazen de üzerine kar ilave edilen büyük emlaka veya kendisinden meyve toplanan bostan veyahut kendilerinden ilim öğrenilen alimlere işarettir.

Rüyada amber ve öd ağacı gibi miski ateş üzerine koyan kimse, dininde bidat olan bir şey yapar. Veya fesatlık uğrunda mal ve şöhretini kaybeder. Haksızlık yapar yahut sultana kendi malıyla hizmet eder. Misk, sürülen şey veya cariye yahut çocuktur. Bazı tabirciler misk, kadındır, dediler.

Hırsız ve eşkıya sınıfından bir kimse rüyada üzerinde misk bulunduğunu görse, o kimse yakalanır. Çünkü güzel koku üzerinde bulunan kimseyi uyutur ve gizli şeyleri açığa çıkarır.

Misk mala işarettir. Çünkü altından daha pahalıdır. Misk, onu koklayan veya ona malik olan kimse için güzel geçime ve hayra işarettir. Misk itham altında bulundurulan kimsenin beraat etmesine işarettir.

Güzel kokulu şeylerden karanfil ve güzel kokulu cevizler gibi siyah olan her şey, iftihar etmeye ve sevince işarettir. Miskin, azalmışı, güzel övgüye ve iyi bir şekilde anılmaya, azalmamışı da şükretmeyen bir kimseye, rüya sahibinin iyilik yapmasına işarettir.

İlgili Bir Yazı.
Rüyada Minber Görmek Ne Anlama Gelir?

Cevap yok

Yorum ekle