Rüya Tabirleri

Rüyada Misvak Görmek Ne Anlama Gelir?

Değerli medyasistan.com okuyucuları, hadislerde buyrulduğu üzere gördüğünüz rüyalar, tabir edilmedikçe bir karara bağlanmayacağı bildirilmiştir. Ayrıca rüyalarınızın tabirlerini öğrenirken tabirinizin olumlu olanını öğrenmeniz ve anlatmanızın daha uygun olacağı yine hadislerde bildirilmiştir. Rüyada misvak görmek ne anlama gelir?

Rüyada Misvak Görmek Ne Anlama Gelir?

Bir kimse rüyasında misvak kullandığını görse, misvak kullandığı, onunla dişlerini temizlediği miktarca, Resülullah (s.a.v.)’ın Sünnet-i Seniyesini yaşamaya ve akrabasına iyilik etmeye ve onların külfet ve meşakkatlerine tahammül etmeye işarettir.

Misvak olarak ağzına koyduğunu gören kimse, Sünnet-i Seniyyeye uyar.

Misvak kullanarak dişlerinin kanadığını gören kimse, günahlardan kurtulur. Bazen de bu rüya günahları biriktirmeye, aile halkına eziyet etmeye ve onların mallarını almaya işarettir.

Misvak kullandığı zaman dişlerinden kan aktığını gören kimse, halkı gıybet eder.

Misvak kullanmak, sözden kaçınmaya, bazen günahtan temizlenmeye, borcu ödemeye, bazen de kişiyi Allah-u Teala Hazretlerine (c.c.) yaklaştıracak amele ve vaadini yerine getirmeye, bazen de zevcenin hamileliğine ve bekar kadının evlenmesine işarettir.

İlgili Bir Yazı.
Rüyada Misk Görmek Ne Anlama Gelir?

Yorum ekle