Rüya Tabirleri

Rüyada Nar Görmek Ne Anlama Gelir?

Değerli medyasistan.com okuyucuları, hadislerde buyrulduğu üzere gördüğünüz rüyalar, tabir edilmedikçe bir karara bağlanmayacağı bildirilmiştir. Ayrıca rüyalarınızın tabirlerini öğrenirken tabirinizin olumlu olanını öğrenmeniz ve anlatmanızın daha uygun olacağı yine hadislerde bildirilmiştir. Rüyada nar görmek ne anlama gelir?

Rüyada Nar Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada görülen tatlı nar, birikmiş mala, hanıma, imar edilmiş nahiyeye, mal ve çocuğa işarettir.

Nar, rüyayı görenin haline göre on, yüz veya bin dirhem para ile tabir edilir.

Nar görmek, sultan için şehir ile tabir edilir ki, onu kırdığında bir şehri feth eder. Narın kabuğu o şehrin suru, taneleri onun halkı, içi de şehrin malıdır.

Bir kimsenin rüyasında nar kabuğu yediğini görse hastalığından iyileşir. Nar, kilitli sandık ile de tabir edilir. Bazen nar, bal arısının kovanına ve bal mumuna işarettir. Eğer narın tanesi beyaz olursa, gümüşe, kırmızı olursa altına işarettir.

Nar, hanım ile tabir edildiği zaman o hanım güzeldir. Eğer nar bütün ve sağlam olursa, o kadın bekardır. Eğer nar kırık olursa o kadın duldur. Kötü kokulu nar, iffetsiz bir kadındır.

Ekşi nar, haram maldır. Bazıları, üzüntü ve kederdir, dediler.

Bir kimse rüyada nar satsa o adam dünyayı ahirete tercih eder.

Nar ağacı, dindar, heybetli ve mal sahibi bir kimsedir. Onun dikenleri o kimseyi günah ve fuhşiyattan men eder. Eğer o kimse hükümdar ise, düşmanlarına galip gelir. Tüccar ise, ticareti çok olur.

Nar ağacını kesmek, akrabaları ziyaret etmemeye işarettir.

Bazı tabirciler, narın tatlısı, zor ve zahmetle elde edilen rızıktır. Ekşisi üzüntü ve keder, ekşi ve tatlısının karışık olması şüpheli olan maldır, dediler.

İlgili Bir Yazı.
Rüyada Mürekkep Görmek Ne Anlama Gelir?

Cevap yok

Yorum ekle