Rüya Tabirleri

Rüyada Ok Görmek Ne Anlama Gelir?

Değerli medyasistan.com okuyucuları, hadislerde buyrulduğu üzere gördüğünüz rüyalar, tabir edilmedikçe bir karara bağlanmayacağı bildirilmiştir. Ayrıca rüyalarınızın tabirlerini öğrenirken tabirinizin olumlu olanını öğrenmeniz ve anlatmanızın daha uygun olacağı yine hadislerde bildirilmiştir. Rüyada ok görmek ne anlama gelir?

Rüyada Ok Görmek Ne Anlama Gelir?

Eğer attığı ok nişana isabet etse, o kimsenin saltanatında hükmü doğru, adaletli ve insaflı olur. Eğer attığı ok nişangaha isabet etmediyse, zalim olduğuna ve idareciliğinde kusur yaptığına işarettir.

Eğer rüya sahibi tüccar ise, ticaretinde zarar eder. Eğer çocuğu varsa, kendisine asi olur. Eğer hanımı varsa, hanımı itaatkar olmaz.

Eğer yay kolaylıkla eğilirse, yukarıdakinin aksine tabir olunur.

Eğer yaydan oku atsa ve hedefe isabet etse, temenni ve arzu ettiği şeye nail olur. Eğer o kimse, takva sahibi ise, iyilikle emir ve emaneti sahibine teslim eder.

Rüyada görülen ok, bir hizmet için gönderilen elçi veya mektuba veya düşmana galip gelmeye işaret eder. Bir kadının rüyada içine ok ve yay konulan okdanın içinde başı aşağı dönmüş bir oku görse, kocası kendisine döner.

Rüyada görülen ok, düşmana galip gelip zafer kazanmaya da işarettir.

Bazı tabirciler, bir kimse rüyada kendi elinde bir ok olduğunu görse, o kimse bir memuriyet, kuvvet ve mala nail olur, dediler. Bir kadının rüyada ok görmesi, o kadının kocasına işarettir. Rüyada ok, ancak risale ve mektup içinde yazılı olan kelimelere işarettir.

Bir kimse rüyada kendisinin attığı okun hedefe isabet etmediğini görse, o kimse maksadına kavuşmak için birisini gönderir fakat bunu elde edemez.

Ok atarak hedefe isabet ettirdiğini gören kimse eğer çocuk arzu ediyorsa, doğacak çocuğu erkek olur.

İlgili Bir Yazı.
Rüyada Oje Görmek Ne Anlama Gelir?

Cevap yok

Yorum ekle