Rüya Tabirleri

Rüyada Öpmek Nedir? Ne Anlama Gelir?

Değerli medyasistan.com okuyucuları, Bu yazımızda  Rüyada öpmek nedir? Ne anlama gelir? Konusunu paylaşacağız. 

Rüyada Öpmek Nedir? Ne Anlama Gelir?

Rüyada öpmek, ihtiyaçları gidermeye ve düşmana zafer bulmaya işarettir.

Rüyada bir adamı öptüğünü veya onunla sarmaş dolaş olduğunu ya da şehvetle onunla yattığını gören kimse, maksadına muvaffak olur.

Eğer şehvetten dolayı öperse, öpen öpülenden yardım görür veya ilim öğrenir ya da bilinen bir şeye erişir. Eğer şehvetsiz öperse öpülene, öpenden hayır ve iyilik veya bir şeyin öğrenilmesi yahut meşru bir şeye yol gösterilmesi gibi bir hayır ve menfaat erişir. Bir kimse rüyada bir çocuğu öptüğünü görse, kimse ile o çocuğun babası arasında dostluk ve sevgi olacağına işarettir. Eğer bir valiyi öpse, onun yerine vali olacağına, eğer hakimi veya bir meliki (devlet başkanını) öpse, onların sözlerini kabul edeceğine işarettir. Eğer hakim o kimseyi öpse, hakimden taraf bir hayra erişir. Her önder ve amir hakkında da tabir böyledir.

Bir kimse rüyada çocuğunun kendisini öptüğünü görse, o çocuk buluğ çağına ermişse o kimsenin çocuğu ile faydalanacağına veya çocuğunun ona yapacağı iyiliğe işarettir.

Rüyada kendi çocuğunu iştiyakle öptüğünü gören kimse, çocuğundan veya çocuğunun annesinden, hayır, mal, iyilik ve sevince erişir.

Rüyada birisinin kendi gözlerinden, öptüğünü gören kimse, evlenir. Eğer birisi tarafından bir gözünün öpüldüğünü görse, erkekler ile kadınların arasını yapan kimse olduğuna işarettir. O adam Allah (c..c)’dan korksun.

Rüyada sevdiği birisinin ağzından öpmek, eline geçecek paraya, yanağından öpmek de, kazanacağı paralara işarettir. Bir kadını öpmek, sevdiği birisi tarafından gösterilecek teveccühe veya gönderilecek selâma işarettir. Yaşlı kadını öpmek, açığa vurulan bir sözden dolayı özür dilemeğe işarettir. Rüyada âlim bir kimsenin güzel bir kimseyi öpmesi, o kimsenin Kuran okumasına; eğer o şahıs dünyayı seviyorsa, dünyanın ona yönelmesine işarettir. Rüyada bezekli ve süslü bir kadını öptüğünü veya onunla bir yatakta beraber yattığını gören kimse, kocası ölmüş bir kadınla evlenir, onun mal ve çocuğu ile istifade eder ve o sene bir hayra nail olur. Rüyada tanıdığı bir ölüyü öptüğünü gören kimseye, ümit etmediği bir yerden eline mal geçer. Eğer tanıdığı bir ölü, o kimseyi öpse, o ölüden veya onun hayatta bulunan akrabalarından bir hayra erişir.

Eğer o kimseyi tanımadığı bir ölü öpse, ummadığı bir sebeple meydana çıkacak bir hayrı kabul etmesine işarettir. Rüyada tanıdığı veya tanımadığı bir ölüyü şehvetle öptüğünü gören kimse, hacet ve isteğine kavuşur.

Hasta olan bir kimse rüyada bir ölüyü öptüğünü görse, o hastanın öleceğine işarettir.

İlgili Bir Yazı.
Rüyada Ölüm Görmek Ne Anlama Gelir?

Yorum ekle